تاریخ انتشار inFAMOUS: First Light در PlayStation Store مشخص شد۱۲۱۲ نظر

تاریخ انتشار inFAMOUS: First Light در PlayStation Store مشخص شد

تاریخ انتشار inFAMOUS: First Light در PlayStation Store مشخص شد

تاریخ انتشار inFAMOUS  First Light در PlayStation Store مشخص شد

قبل از ماه مارس، یک بازی بسیار جذاب برای صاحبان PS4 تحت عنوان inFAMOUS Second Son به طور انحصاری عرضه شد و توانست از محبوبیت فراوانی نزد طرفداران برخوردار شود. همچنین مدتی قبل سازنده بازی اعلام کرد اواخر امسال اولین DLC بازی با عنوان First Light منتشر خواهد شد. این DLC در E3 امسال نمایش داده شد و از محبوبیت زیادی برخوردار شد.

سونی در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد، First Light در آگوست سال جاری عرضه خواهد شد ولی تاریخ انتشار دقیقی را برای آن مشخص نکرد. اما حال به نظر میرسد PlayStation Store زودتر از شرکت سازنده تاریخ انتشار بازی را به بیرون لیک کرد. با توجه به تصویر منتشر شده از صفحه پیش خرید بازی میتوان تاریخ انتشار بازی را مشاهده کرد، تاریخ انتشاری که دور از انتظارات ما نیست. در PlayStation Store تاریخ انتشار بازی 26 آگوست 2014 ذکر شده است. البته این تاریخ انتشار توسط سونی یا  Sucker Punch تایید نشده است و میتوان آن را یک اشتباه از سوی PlayStation Store اعلام کرد.

هم اکنون قادر هستید اولین DLC بازی را با قیمت 14.99 دلار در PlayStation Store برای PS4 پیش خرید کنید. در صورت هرگونه تایید رسمی شرکت سازنده سایت گیمفا به سرعت اعلام خواهد کرد.

screengrab-610x552

∎​