با نقشم در فیلم «نسیم» ارتباط برقرار کردم/موفقیت «رخ دیوانه» را پیش‌بینی می‌کردم۱۲۱۲ نظر

با نقشم در فیلم «نسیم» ارتباط برقرار کردم/موفقیت «رخ دیوانه» را پیش‌بینی می‌کردم

با نقشم در فیلم «نسیم» ارتباط برقرار کردم/موفقیت «رخ دیوانه» را پیش‌بینی می‌کردم

ساعد سهیلی بازیگر سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران؛ گفت دلیل حضورم در فیلم «نسیم» پرویز شهبازی این بود که با نقشی که به من پیشنهاد شد ارتباط برقرار کردم و کلاً در فیلم‌هایی حضور پیدا می‌‌کنم که بتوانم به موفقیت پروژه کمک کنم.
وی افزود عوامل، فیلم‌نامه و نقش پیشنهادی مواردی است که وقتی در کنار هم قرار می‌گیرد موجب ترغیب برای انتخاب و پذیرش نقش می‌شود و من هم از این نقش خوشم آمد و آن را قبول کردم.
سهیلی با بیان اینکه تا پایان فیلم‌برداری دو ماه باقی مانده است گفت تا پایان کار نمی‌توان در مورد یک پروژه و همکاری با عوامل به درستی بحث کرد ولی از این تجربه و کار عوامل بخصوص پرویز شهبازی خوشحالم و فکر می‌‌کنم بقیه گروه هم همین احساس را داشته باشند.
وی با اشاره به موفقیت فیلم «رخ دیوانه» در میان مخاطبان گفت خوشحالم که مردم و منتقدان این فیلم را دیدند و به آن توجه کردند. این یک موفقیت کامل بود که مخاطبان این فیلم را دوست داشتند. من هم وقتی در حال کار در این فیلم بودم تصورم از آینده این کار همین موفقیت بود و چنین اتفاقی را پیش‌بینی می‌کردم.
شایان ذکر است ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما از معدود بازیگرانی است که موفقیتشان مدیون اسم و آثار خانواده هنرمند سینماگرشان نیست و بیرون از سایه پدرش جایگاه خود را در سینما پیدا کرده است.


انتهای پیام/