رئیس شورای اسلامی مریوان در سمت خود ابقاء شد ۳ انتصاب جدید در حوزه پزشکی شهرستان مریوان۱۲۱۲ نظر

رئیس شورای اسلامی مریوان در سمت خود ابقاء شد ۳ انتصاب جدید در حوزه پزشکی شهرستان مریوان

رئیس شورای اسلامی مریوان در سمت خود ابقاء شد ۳ انتصاب جدید در حوزه پزشکی شهرستان مریوان

تسنیم از مریوان، امروز در جلسه غیرعلنی شورای شهر مریوان انتخابات رئیس شورا با حضور نماینده فرماندار و اعضاء شورای اسلامی شهر مریوان برگزار شد و خلیل میرزایی‌وروئی با 9 رای قاطع در سمت خود ابقاء شده و دوباره به عنوان رئیس شورای اسلامی این شهر شناخته شد.

در این جلسه غیرعلنی شورای شهر مریوان که فقط با حضور نماینده فرماندار و اعضاء شورا برگزار گردید از مجموع 11 رای، میرزایی با 9 رای موافق و 2 رای ممتنع در سمت خود ابقاء شده و دوباره به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهر مریوان انتخاب شدند.

3 انتصاب جدید در حوزه پزشکی شهرستان مریوان

هوشیار سایه‌میری در مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمارستان فجر، مرکز بهداشت و مسئول فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان مریوان اظهار داشت طرح تحول نظام سلامت خدمتی ماندگار و ارزشمند از دولت است که با حمایت و نگاه ویژه مقام معظم رهبری موجب ارتقا سطح سلامت جامعه و افزایش کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان شده است.

وی افزود تغییرات مدیریتی به منظور ارتقاء سیستم و ارایه ایده‌ها و راهکارهای نوین در جهت ارائه بهتر خدمات است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان در این مراسم خاطرنشان کرد برزان درخشانی بعنوان سرپرست جدید بیمارستان فجر، علی کریمی بعنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت و ایوب غلامی بعنوان سرپرست جدید فوریت‌های پزشکی شهرستان مریوان معرفی و منصوب می‌شوند.

شریعتی رئیس شورای شهر سنندج شد

تسنیم از سنندج، جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی در سنندج برگزار شد و جلال شریعتی با رأی اعضای شورای اسلامی شهر سنندج به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

در این جلسه فرزاد هلالی هم به عنوان نائب رئیس شورا، وفا اصلانی به عنوان منشی اول، محمد محمدی به عنوان منشی دوم، ماشاالله رضایی به عنوان خزانه‌دار و سیدبهاء‌الدین حسینی به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 

∎​