کرمپور به‌دنبال بازیگر برای «سوفی و دیوانه»۱۲۱۲ نظر

کرمپور به‌دنبال بازیگر برای «سوفی و دیوانه»

کرمپور به‌دنبال بازیگر برای «سوفی و دیوانه»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرمپور به‌رغم گذشت بیش از 9 ماه از شروع پیش‌تولید؛ هنوز آغاز نشده است.

به گزارش ایلنا ،«سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرمپور پس از پل چوبی است که بیش از نه ماه است در پیش تولید بسر می‌برد.

این فیلم که قرار است با فیلمنامه‌ای متفاوت از مهدی کرمپور و مهدی سجاده چی ساخته شود؛ به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی، همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است.

 تاکنون چندین نفر از بازیگران شناخته شده تئاتر و سینما و هنرجویان رشته‌های مرتبط برای بازی در این فیلم تست داده، دورخوانی کرده و تست گریم شده‌اند اما کرمپور هنوز به بازیگران مورد نظر خود نرسیده است.

این فیلم در حالی یکی از طولانی‌ترین پیش تولیدها را در سینمای ایران تجربه می‌کند که مجوز ساخت آن نخستین بار در آذر ماه سال گذشته صادر شد اما به دلیل این زمان طولانی ملغی گردید و در تیرماه امسال موفق به دریافت پروانه مجدد شد. تهیه‌کنندگی «سوفی و دیوانه» را خود کرمپور برعهده دارد و در صورت ادامه روند فعلی و عدم ورود به مرحله تولید در یک ماه پیش رو احتمالاً این فیلم به حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نخواهد رسید.

فیلم «پل چوبی» آخرین ساخته کرمپور است که در سال 90 تولید و پس از ممیزی‌های متعدد سرانجام در سال 92 به اکران عمومی رسید و در مدت کوتاهی توانست به فروش خوبی دست یابد.