افتتاح مدرسه بازسازی شده در جعفرآباد مغان+عکس۱۲۱۲ نظر

افتتاح مدرسه بازسازی شده در جعفرآباد مغان+عکس

افتتاح مدرسه بازسازی شده در جعفرآباد مغان+عکس

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح مغان، همزمان با هفته دولت با حضور فرمانداربیله سوار، امام جمعه بخش جعفرآباد، ،بخشدار، شهردار جعفرآباد و اعضای شورای شهر جعفرآباد، مقاوم سازی و بازسازی مدرسه شهید رجایی جعفرآباد و محوطه سازی این مجموعه با اعتبار7میلیاردو 700میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

حلیم با اشاره به اینکه بازسازی این مدرسه از سال 90آغاز شده بود گفت از آغاز سال تحصیلی امسال 150 دانش آموز دور اول متوسطه در این مدرسه تحصیل خواهند کرد.

فرماندار بیله سوار در ادامه افزود ساختمان مدرسه میعاد روح کندی با اعتبار 6میلیاردو 200میلیون ریال در دهه فجر سال گذشته افتتاح شد و محوطه سازی این مجموعه نیز در هفته آینده افتتاح خواهد شد.

اسماعیل نیازی رئیس آموزش و پرورش جعفرآباد نیز گفت امسال 5500مترمربع ایزوگام برای  تمام مدارس بخش جعفرآباد ایزوگام کشی شده است و پنج مدرسه با استفاده از مشارکت خیرین و دانش آموزان رنگ آمیزی و سیستم گرمایشی 5مدرسه در مسیر روستای خلیفه لو تکمیل شده است.

همچنین با حضور مسئولان کلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه در روستای پاراقشلاق بخش جعفرآباد با اعتبار 900میلیون ریال در سومین روز از هفته دولت به زمین زده شد .

رئیس آموزش و پرورش جعفرآباد گفت باتوجه به درخواست اهالی روستا و همچنین فاصله 3کیلومتری این روستا تا نزدیکترین مدرسه در این بخش با حمایت اهالی و خیرین آموزش و پرورش  این مدرسه تا سه ماه آینده تکمیل و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/رض

 

∎​