حمایت مؤسسه عترت بوتراب از 6200 یتیم در استان‌های کشور۱۲۱۲ نظر

حمایت مؤسسه عترت بوتراب از 6200 یتیم در استان‌های کشور

حمایت مؤسسه عترت بوتراب از 6200 یتیم در استان‌های کشور

فارس از یاسوج، ایرج نظری صبح امروز در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقداماتی که این مؤسسه برای حمایت از محرومان و مستضعفان در جامعه دارد، اظهار کرد همکاری با کمیته امداد یکی از برنامه‌های ما در مؤسسه خیریه بوتراب است.

نظری گفت در استان‌هایی مانند کهگیلویه و بویراحمد انتظار می‌رود که عمق محرومیت‌ها پس از گذشت 37 سال از عمر انقلاب این چنین نباشد.

وی بیان کرد مؤسسه عترت بوتراب برای محرومیت‌زدایی فعالیت خود را از 2.5 سال گذشته آغاز کرده است.

عضو هیأت امنای مؤسسه خیریه بوتراب افزود بر اساس مجوزهایی که داریم در تعداد 5 استان محروم کشور مانند کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، ایلام، کرمانشاه و آذربایجان غربی این مؤسسه به کمک کمیته امداد حمایت از تعداد 6 هزار و 200 یتیم را به مدت 5 سال بر عهده گرفته است.

نظری در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه در آینده این تعداد یتیم تحت پوشش به 10 هزار نفر افزایش خواهند یافت، افزود در استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت از یک‌هزار و 200 یتیم را بر عهده داریم.

عضو هیأت امنای مؤسسه خیریه عترت بوتراب تصریح کرد با همکاری کمیته امداد و همچنین مؤسسه خیریه وفاق سبز علوی تعداد 60 منزل مسکونی را کلنگ‌زنی کردیم که این پروژه‌ها تا 22 بهمن امسال افتتاح می‌شوند.

نظری با اشاره به خدمات بسیار زیادی که کمیته امداد تاکنون و در طول چند دهه از عمر انقلاب داشته است، تصریح کرد همکاری مؤسسات خیریه و کمیته امداد راهکاری بسیار خوب و موفقیت‌آمیز برای کمک به محرومان در جامعه بوده است که این کار تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/2571/ت30

∎​