اجرای خوانندگانی از دو نسل؛حاج صادق آهنگران و حامد زمانی می‌خوانند رونمایی از «من و کاخ سفید یهویی»۱۲۱۲ نظر

اجرای خوانندگانی از دو نسل؛حاج صادق آهنگران و حامد زمانی می‌خوانند رونمایی از «من و کاخ سفید یهویی»

اجرای خوانندگانی از دو نسل؛حاج صادق آهنگران و حامد زمانی می‌خوانند رونمایی از «من و کاخ سفید یهویی»

فارس، دومین جشنواره ترانه و موسیقی ضداستکباری طبس، در روز سوم به «موسیقی» اختصاص دارد که در مهمترین بخش آن خوانندگانی از نسل قدیم و جدید به اجرای آثار خود می پردازند که از جمله افرادی که به اجرا می پردازند می توان به حاج صادق آهنگران، حامد زمانی، پویا بابایی، ساسان نوذری، میلاد هارونی، محسن طاها، حمیدرضا استادیان، محمدرضا حجتی و خواننده نوجوان محمد حسین رضایی اشاره کرد.

بنا بر این گزارش، پاسداشت دردی طریک خواننده ترکمن قطعه مقامی «ظالم آمریکا» و پاسداشت ویکتور خارا، خواننده ضد استکباری شیلی از دیگر برنامه هایی است که در آخرین روز دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضد استکباری طبس برگزار می شود.

در بخش دیگری از این برنامه از قطعه "من و کاخ سفید یهویی" اثر علی نصیرنژاد رونمایی خواهد شد. همچنین کارگاه بررسی «موسیقی محلی مقاومت» با سخنرانی استاد عمار احمدی نویسنده کتاب «اوخشامالار» فرهنگ شفاهی زنان آذری در توصیف شهدا، مجموعه ارزشمندی از سوگنامه های مادران شهید آذربایجان و سوگنامه های عاشورایی آذربایجان از ساعت 16 30 در تالار اوستا حوزه هنری برگزار می شود.

سومین روز از جشنواره سعر، سرود و موسیقی ضداستکباری طبس چهارشنبه، 27 مرداد از ساعت 18 30 تا 20 در محل تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.

انتهای پیام/
 

∎​