اضافه شدن قسمت‌های "معمای شاه" به ۱۱۰ قسمت صحت ندراد۱۲۱۲ نظر

اضافه شدن قسمت‌های "معمای شاه" به ۱۱۰ قسمت صحت ندراد

اضافه شدن قسمت‌های "معمای شاه" به ۱۱۰ قسمت صحت ندراد

به گزارش «نسیم آنلاین» ، علی لدنی تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفتگویی اظهار داشت بیشتر شدن قسمت‌های سریال «معمای شاه» را که گفته می‌شد به ۱۱۰ قسمت افزایش یافته شدیداً تکذیب می‌کنم و این مسئله کاملاً اشتباه است.

لدنی خاطرنشان کرد تا امروز ۹۵ درصد از تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی انجام شده و ما به مرور با وسواس و دقت فراوانی کار خود را ادامه می‌دهیم. تا دو ماه دیگر تصویربرداری ادامه خواهد داشت و قصد ما بر این است که این سریال را در ۶۰ تا ۷۰ قسمت به پایان برسانیم.

تهیه کننده مجموعه «گذر از رنج‌ها» افزود این روزها تیم تصویربرداری در قم به سر می‌برد و صحنه‌های فیضیه قم و خانه امام خمینی (ره) را تصویربرداری می‌کند. از لحاظ روایی این روزها مشغول تصویربرداری بخش دستگیری امام خمینی (ره) توسط رژیم پهلوی هستیم.

این تهیه کننده در ادامه اظهار داشت تصویربرداری با همان بازیگرانی که از قبل معرفی شده‌اند ادامه دارد و بازیگر جدید دیگری به جمع بازیگران اضافه نخواهد شد.

«معمای شاه» در حال حاضر جمعه شب‌ها از شبکه یک سیما پخش می شود و این مجموعه در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره پادشاهی محمدرضا پهلوی است.

گفتنی است علی لدنی پیش از این ساخت مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله فیلم‌های سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم»، «برف روی شیروانی داغ» و «بالاتر از آسمان» و مجموعه‌های تلویزیونی «نوشدارو»، «از یاد رفته» و «سالهای مشروطه» را در کارنامه خود به عنوان تهیه کننده دارد.

منبع دیباچه

∎​