یوونتوس 3 2 آتالانتا؛ صعود بیانکونری به یک چهارم نهایی۱۲۱۲ نظر

یوونتوس 3 2 آتالانتا؛ صعود بیانکونری به یک چهارم نهایی

یوونتوس 3 2 آتالانتا؛ صعود بیانکونری به یک چهارم نهایی

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان آلگری در یک بازی پرگل و جذاب موفق به شکست آتالانتا شدند تا به مرحله یک چهارم جام حذفی راه یابند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های یوونتوس و آتالانتا از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا در ساعت 23 15 به مصاف یکدیگر رفتند.

 

لحظات حساس بازی

دقیقه 15 تیم میزبان که بازی را هجومی آغاز کرده بود توسط مانژوکیچ تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربه این بازیکن روی سانتر اساموا به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه 22 دیبالا آرژانتینی که روی ضربه سر مانژوکیچ صاحب توپ شده بود با یک ضربه والی تماشایی موفق شد دروازه آتالانتا را باز کند.

دقیقه 34 یوونتوس روی کار تیمی دو مهاجم خود توانست به گل دوم خودش برسد. مانژوکیچ روی پاس تماشایی و دقیق دیبالا پشت مدافعان حریف صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم توانست دروازه را باز کند.

دقیقه 42 مانژوکیچ روی غفلت مدافعان حریف می توانست اختلاف را به سه برساند اما با بی دقتی یک موقعیت مناسب را از دست داد.

دقیقه 72 تیم مهمان که خطر جدی روی دروازه یوونتوس ایجاد نکرده بود با ضربه تماشایی بیرون پا کونکو توانست اختلاف را کاهش دهد.

دقیقه 75 شادی بازیکنان آتالانتا دیری نپایید و یوونتوس به دلیل خطای روی لیخشتاینر صاحب یک ضربه پنالتی شد. پیانیچ این ضرب را به گل تبدیل کرد تا آلگری با خیالی راحت تر بازی را دنبال کند.

دقیقه 81 تیم مهمان بار دیگر در یکی از معدود حملات خود روی غلت لیخشتاینر توانست توسط امانوئل لت به گل دوم خودش برسد.

در نهایت این بازی با برتری شاگردان آلگری به پایان رسید تا به یک چهارم نهایی جام حذفی راه یابند. یوونتوس در این مرحله باید با برنده دیدار تیم های میلان و تورینو بازی کند.

 

2031