بازتاب ساخت فیلم ایرانی امپراطور جهنم در رسانه عربی۱۲۱۲ نظر

بازتاب ساخت فیلم ایرانی امپراطور جهنم در رسانه عربی

بازتاب ساخت فیلم ایرانی امپراطور جهنم در رسانه عربی

به گزارش بولتن نیوز، روزنامه «البناء» یکی از رسانه‌های لبنان در مطلبی به فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» ساخته پرویز شیخ طادی و به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی پرداخته است.

بازتاب ساخت فیلم ایرانی امپراطور جهنم در رسانه عربی

در این روزنامه آمده است «پس از گذشت ۵‌سال از اکران فیلم «پادشاه شن‌ها» به کارگردانی اسماعیل نجدت انزور، این روزها اخباری از برنامه ایران برای تولید فیلمی در راستای نقد آل سعود، رسوایی داعش و نمادهای تکفیری منتشر شده است.

در این فیلم همچنین به رویدادهایی که به صورت مخفیانه در خاورمیانه، اروپا و آمریکا در جریان است، پرداخته می‌شود.

فیلم «امپراطور جهنم»، بزرگترین پروژه ایران در عرصه جهانی محسوب می‌شود.»

محمد خزاعی، تهیه‌کننده و پرویز شیخ طادی کارگردان این فیلم هستند و در آن به فلسفه ایجاد داعش و گروه‌های تکفیری پرداخته شده است. همچنین در آن روابط سعودی‌ها با رژیم صهیونیستی نمایش داده می‌شود.

محمد خزاعی یکی از فعالان سینمایی در حوزه رسانه‌های مقاومت است و آثار مهمی را در جشنواره فیلم «مقاومت» در ایران ارایه داده است. وی در این آثار، شخصیت رهبران مقاومت یعنی سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله و عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن را به نمایش گذاشته است. در بخش دیگری از مطلب این روزنامه آمده است «این پروژه سینمایی به‌صورت مخفیانه و به دور از چشم رسانه‌های محلی و بین‌المللی تولید شده است و بدون‌شک این فیلم در ایران و کشورهای منطقه با مشکلاتی مواجه خواهد شد و جنجال‌های گسترده‌ای را در پی خواهد داشت.»