مسی به رکورد کومان رسید فروپاشی سی‌و‌دومین دیوار دفاعی با ضربات لئو+عکس۱۲۱۲ نظر

مسی به رکورد کومان رسید فروپاشی سی‌و‌دومین دیوار دفاعی با ضربات لئو+عکس

مسی به رکورد کومان رسید فروپاشی سی‌و‌دومین دیوار دفاعی با ضربات لئو+عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گلی که لیونل مسی شب گذشته (چهارشنبه) به اتلتیک بیلبائو زد تا نتیجه را 3 بر یک به سود بارسا تغییر دهد و مسبب صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا شود، برای او یک رکورد جدید هم به ارمغان آورد.

این سی‌و‌دومین گلی بود که ستاره آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌ها در دوران بازیگری‌ خود (ملی و باشگاهی) با ضربات ایستگاهی می‌زد و همچنین سومین گل او در سومین تلاشش برای رد کردن توپ از سد دیوار دفاعی رقبا در سه بازی متوالی اخیر بارسلونا.

مسی که یکشنبه شب در دقایق تلف شده بازی خارج از خانه بارسا برابر ویارئال با یک ضربه ایستگاهی زیبا تیمش را از شکست نجات داد، شب گذشته هم در دقیقه 78 بازی برابر باسکی‌ها با یک ضربه ایستگاهی دیگر ناجی تیمش و مسبب صعود آن به مرحله بعد شد.

مسی 29 ساله پیش از بازی برابر ویارئال هم مقابل همین بیلبائو در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، یک گل خارج از خانه ارزشمند را با یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسانده بود. این چهارمین ضربه ایستگاهی کاپیتان تیم ملی آرژانتین در بازی برابر بیلبائو بود که دروازه‌بان این تیم گورکا ایرایسوس را تسلیم می‌کرد.

گل شب گذشته مسی همچنین بیست‌و‌ششمین گل او با ضربات ایستگاهی در بارسلونا بود که از این حیث او را به رکورد رونالد کومان، ستاره هلندی پیشین بارسلونا رساند.

به نظر می‌رسد که کومان خود را برای شکسته شدن رکوردش در بارسلونا آماده کرده است چرا که در صفحه توئیتر خود تصویری از مسی قرار داده و برای او پیامی با این مضمون گذاشته است « تبریک به تو بابت زدن بیست‌و‌ششمین گلت با ضربات ایستگاهی. لئو مسی، یک گل دیگر تا شکستن رکوردی دیگر.»

انتهای پیام/