باید در راه حفظ ارزش های اسلام تلاش کنیم۱۲۱۲ نظر

باید در راه حفظ ارزش های اسلام تلاش کنیم

باید در راه حفظ ارزش های اسلام تلاش کنیم

خبرگزاری شبستان از مشهد، آیت الله محمد هادی عبدخدایی عضو مجلس خبرگان رهبری امروز (۲۳ دی) در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی که توسط تولیت آستان قدس رضوی در رواق امام خمینی( رحمه الله علیه) حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت تمام پست‌ها و جایگاه‌ها در این دنیا فانی و نابود شدنی است و آنچه باقی خواهد ماند عمل خیر و نام نیک انسان است.

 

آیت الله عبدخدایی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی نعمتی است که خداوند در اختیار ما گذاشته، اظهار داشت سیاستمداری مانند ولایت فقیه در هیج کجای دنیا پیدا نمی کنید که در مشکلات و بحران های سیاسی بتواند جامعه را مدیریت کند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مردم باید خوشحال باشند که در این نظام هستند، ادامه داد بعد از حکومت پیامبر(صلی الله علیه و آله) و در طول تاریخ چنین نظامی نبوده است و ۱۴۰۰ سال شیعه آرزو می کرد قدرت و نظام داشته باشد که امروز این نظام افتخاری برای ما است.

 

وی با اشاره به اینکه باید در راه حفظ ارزش‌های اسلام تلاش کنیم، بیان کرد بی حجابی و اختلاط زن و مرد درست نیست و با مسائل فرهنگ اسلامی سازگاری ندارد چرا که دین مبین اسلام عفت را آموزش می‌دهد و رفتارهای خلاف موازین اسلامی مانند سم مهلک و خطرناکی است که باعث ضربه زدن به اسلام می شود.

 

آیت الله عبد خدایی با بیا اینکه دولت و مجلس باید هدفش این باشد که از کار مردم گرهی باز کند، گفت تشییع با شکوه پیکر آیت الله رفسنجانی تجلی وحدت ایران اسلامی بود و نشان داد تمام گروه‌ها و جناح‌ها با وجود اختلاف نظرها در پرتوی ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب با یکدیگر متحد هستند.