کتاب "اخلاق تربیتی امام موسی صدر" در قم رونمایی شد۱۲۱۲ نظر

کتاب "اخلاق تربیتی امام موسی صدر" در قم رونمایی شد

کتاب "اخلاق تربیتی امام موسی صدر" در قم رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم رونمایی از کتاب "بررسی سیره اخلاقی تربیتی امام موسی صدر" صبح امروز با حضور آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، آیت‌الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مظاهر اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا مختاری مدیر موسسه کتاب‌شناسی شیعه و رئیس پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان قم در این مراسم اظهار داشت پارک علم و فناوری از فروردین سال 1391 شروع  به فعالیت کرده که در حال حاضر دو مرکز رشد دارد.

وی بابیان اینکه 72 واحد فناوری زیرپوشش این پارک هستند، ابراز کرد اولین مرکز رشد علوم انسانی در کشور از سوی پارک علم و فناوری استان قم تأسیس‌شده است.

اخوان بیان کرد 25 موسسه در مرکز رشد، فعال هستند که یکی از این مؤسسات موسسه مسطر است، که یکی از آثار آن امروز در این همایش رونمایی شد.

وی تصریح کرد کتابی  که در خصوص امام موسی صدر در این مراسم رونمایی شده به‌عنوان یک اثر، می‌تواند تغذیه‌کننده خوبی برای آثار مشابه باشد.
رئیس پارک علم و فناوری استان قم خاطرنشان کرد در آینده نزدیک شاهد تأسیس رشد علوم فناوری خواهیم بود تا با ایجاد این مرکز رشد شاهد این باشیم که بتواند محصولات فناوری نرم را تولید و به جهان اسلام عرضه کند.

انتهای پیام/