فرکی: برانکو استاد من است کار سختی با پرسپولیس در پیش رو داریم۱۲۱۲ نظر

فرکی: برانکو استاد من است کار سختی با پرسپولیس در پیش رو داریم

فرکی: برانکو استاد من است کار سختی با پرسپولیس در پیش رو داریم

سرمربی تیم سایپا در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر پرسپولیس گفت پرسپولیس به نوعی یک تیم ملی است و این را باید قبول کنیم. کار سختی در دیدار مقابل شاگردان برانکو در پیش داریم.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی که در ابتدای فصل هدایت سایپا را برعهده گرفت، نتوانست به همراه نارنجی پوشان امتیازات لازم را کسب کند و تیمش در رده پایین جدول حضور دارد. او اکنون با تغییراتی که در نیم فصل دوم در تیمش ایجاد کرده به دنبال موفقیت در اولین گام برابر پرسپولیس است. سرمربی نارنجی با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پیش از دیدار فردا برابر پرسپولیس پرداخت.

سرمربی سایپا در ابتدای صحبت‌های خود درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و کاظم سیدعلی خانی را تسلیت گفت و در خصوص این بازی صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد بازی با پرسپولیس اولین بازی ما در نیم فصل دوم است و باید بگویم قرعه خوبی نداشتیم.  چهار بازی خارج از خانه انجام دادیم و در خانه حریفان به میدان رفتیم اکنون باید از شرایط میزبانی به بهترین نحو در ابتدای نیم فصل استفاده کنیم. با این حال امیدوارم با تلاش بازیکنان و جذب نفرات جدید خوب بازی کنیم.

فرکی با انتقاد نرم از برنامه ریزی لیگ برتر گفت تعطیلات نیم فصلی برای ما وجود نداشت چون یک بازی عقب افتاده داشتیم. سختی‌ها را به جان خریدیم تا برای بازی پرسپولیس که تیمی خوب و آماده‌ای است مهیا شویم.

سرمربی سایپا که با توجه به تعداد بازیکنان ملی پوش در پرسپولیس کار سختی پیش روی تیمش می‌بیند در ادامه گفت پرسپولیس به نوعی یک تیم ملی است و این را باید قبول کنیم. کار سختی ما با پرسپولیس در پیش داریم. تیم ملی بعدی ما هم استقلال است. چون کنفرانس بازی پرسپولیس است ما درباره پرسپولیس صحبت می‌کنیم. جدول نشان می‌‌دهد حریف سختی در پیش داریم.

فرکی که سابقه همکاری با برانکو ایوانکوویچ را در زمان حضور این مربی کروات روی نیمکت تیم ملی را دارد در اینباره گفت برانکو استاد من است و از راهنمایی های او همیشه استفاده می‌کنم. استاد همیشه استاد است و شاگرد هم همیشه شاگرد است با این حال امیدوارم امتحانم را مقابل برانکو خوب پس بدهم. برانکو هم همیشه گفته که با هم دوست و رفیق هستیم و البته امیدوارم فردا تیمی که شایسته برد است به پیروزی برسد.

سایپا در نیم فصل اول مشکلات زیادی بابت گلزنی داشت و این در حالی است که در نیم فصل مسعود حسن زاده را نیز از دست داده است. فرکی در خصوص این ضعف تیمش گفت خریدهایی که در ابتدای فصل داشتیم برای گلزنی بود. حسن زاده را گرفتیم که این مشکل حل نشد. رضایی هم نتوانست در گلزنی در نیم فصل موفق باشد. خلعتبری را جذب کردیم که در همین راستا در نیم فصل صورت گرفت. هنوز نیازمندیم که در خط حمله یک بازیکن جذب کنیم. با این حال ما روی ترابی حساب ویژه ای باز کرده بودیم که پیش از مصدومیت برای ما سه گل زده بود. با تمام این شرایط به نظرم باید ضعف دفاعی برطرف شود و مشکلات این خط را در وهله اول برطرف کنیم.