همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران با حضور زائرین دوره ۱۶ برگزار می‌شود۱۲۱۲ نظر

همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران با حضور زائرین دوره ۱۶ برگزار می‌شود

همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران با حضور زائرین دوره ۱۶ برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک، همایش قبل از سفر عتبات ویژه زائرین دانشگاهی استان تهران روز شنبه ۲۵ دی ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و زائرین عتبات دوره شانزدهم برگزار می‌گردد.

این همایش طبق روال دوره‌های گذشته، در استان‌های مختلف با حضور زائرینی که در این دوره قرار است به عتبات مشرف شوند برگزار می‌شود، در تهران نیز همایشی با حضور زائرین دانشگاهی جهت آشنایی بیشتر با سفر عتبات، آمادگی معنوی قبل از سفر، ذکر نکات ویژه اجرایی و اعزام، معرفی برنامه‌های فرهنگی در راستای لزوم بهره‌برداری بهتر از این سفر برگزار خواهد شد.

این همایش ویژه دانشگاهیان اصلی و ذخیره ای است که بهمن و اسفند سال جاری و فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۶ از تهران به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

برنامه‌های ویژه‌ای برای این همایش تدارک دیده شده است، سخنرانی معرفتی در زمینه آمادگی سفر، آشنایی با نکات اجرایی، پخش کلیپ‌های متنوع، معرفی برنامه‌های فرهنگی و مسابقات ستاد بخشی از برنامه‌های این مراسم است که در دوره‌های قبل مورد استقبال بی‌نظیر زائرین دانشگاهی قرار گرفت و امیدواریم در این دوره نیز با استقبال زائرین دوره شانزدهم روبرو شویم.

این همایش روز شنبه ۲۵ دی ماه از ساعت ۱۴ ۰۰ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان زائرین دانشگاهی و همراهانشان خواهد بود.

گفتنی است به حاضرین در همایش به قید قرعه کمک هزینه سفرهای زیارتی تعلق خواهد گرفت.

 

پایان پیام/523