کمالوند: ندیده‌ام بازیکنی سیگار یا قلیان بکشد پیکان حریف سرسختی است۱۲۱۲ نظر

کمالوند: ندیده‌ام بازیکنی سیگار یا قلیان بکشد پیکان حریف سرسختی است

کمالوند: ندیده‌ام بازیکنی سیگار یا قلیان بکشد پیکان حریف سرسختی است

ورزشی آنا، گسترش فولاد در نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم به‌رغم شروع خوبی که نداشت اما روند روبه‌رشدی را در هفته‌های آخر داشت و توانست خود را به رده نهم جدول برساند. او که در کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای در آکادمی ملی المپیک نیز شرکت کرده بود، این هفته بازی سختی را خانه پیکان با این تیم آماده دارد.

* پیروزی در دیدار با پیکان چقدر می‌تواند گسترش را به حضور در رده‌های بالایی جدول امیدوار کند؟

بدون تردید ما تلاش می‌کنیم تا در این بازی هم همچون بازی‌های قبلی موفق شویم و این موضوع در اختیاز بازیکنان تیم است. باید بدون اشتباه بازی کنیم و در استفاده از موقعیت‌ها باهوش عمل کنیم. پیکان حریف سرسختی است و به سادگی به هیچ تیمی باج نمی‌دهد. باید هدفمند بازی کنیم و حواس‌مان باشد که نهایت استفاده را از این بازی خارج از خانه ببریم.

* لیگ به نیمه رسید و جام حذفی مدعیان اصلی قهرمانی خود را شناخت، آیا به آنچه می‌خواستید و برنامه‌ریزی کرده‌اید تا کنون رسیده‌اید؟

بله، متاسفانه اوایل کار شروع خوبی نداشتیم ولی خدا را شکر به لطف خدا هر چه جلوتر می‌رویم وضعیت‌مان بهتر می‌شود.

* درباره برگزاری این دوره کلاس‌های پیشرفته مربیان که حضور دارید صحبت کنید؟

شرایط کلاس‌ها از لحاظ کیفی شرایط خیلی خوبی است و یک مدرس انگلیسی خیلی خوبی هم تدریس می‌کند. بچه‌ها با تمام توان در این دوره شرکت کرده‌اند و با نظم خاصی از اولین ساعات روز در بحث‌های تئوری و عملی حضور فعال دارند. لازم است از فدراسیون فوتبال که این شرایط خوب را برای ما مربیان ایجاد کرده تشکر بکنم.

* اخیرا اختلافی بین برخی باشگاه‌ها و تیم ملی به وجود آمده به نظر شما حق با کدام طرف است؟

بحث حق نیست و وظیفه همه ما این است که به منافع ملی فکر کنیم فکر می‌کنم منافع ملی ما از همه چیز مهم‌تر است.

* ایفمارک اخیرا اعلام کرده که درصدی از فوتبالیست‌ها سیگاری و درصدی قلیان استفاده می‌کنند، آیا شما موافق این افشاگری هستید و نیز چقدر این آمار را درست می‌دانید؟

من چون خودم تا الان چیزی ندیده‌ام نمی‌توانم راجع به آن حرفی بزنم تا کنون هیچ بازیکنی را ندیده‌ام که قلیان بکشد یا دستش سیگار باشد. من چیزی ندیده‌ام اما حتما ایفمارک اطلاع دقیقی دارد به نظر و اعتقاد من این مسائل و آمار گفته و اعلام نشود بهتر است.