دایرة‌المعارف دفاع مقدس و دانشنامه سمنان تدوین می‌شود۱۲۱۲ نظر

دایرة‌المعارف دفاع مقدس و دانشنامه سمنان تدوین می‌شود

دایرة‌المعارف دفاع مقدس و دانشنامه سمنان تدوین می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ پاسدار محمدحسن سلامی ظهر امروز در جمع کارکنان تیپ 12 قائم (عج) استان سمنان با اشاره مراحل تدوین دایرة‌المعارف دفاع مقدس و دانشنامه استان سمنان اظهار داشت تیپ 12 قائم (عج) استان سمنان در دوران هشت سال دفاع مقدس هم نقش مهم و ویژه‌ای ایفا کردند که ضرورت دارد این نقش مهم به‌صورت یک مستند جمع‌آوری شود.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم سپاه در همه عرصه‌های انقلاب به نقش بسیار مهم سپاه در هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس نقش خود را به‌خوبی ایفا کرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان جنگ و صحنه نبرد امروز را جنگ فرهنگی دانست و گفت دشمن امروز از طریق جنگ نرم قصد توطئه علیه کشور ما را دارد.

سردار سلامی با اشاره به نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم علیه کشور جمهوری اسلامی ایران گفت امروز ضرورت دارد تا پاسداران به عرصه جهاد فرهنگی و جنگ فرهنگی وارد شوند و اجازه ندهند دشمن از این راه به کشور صدمه بزند.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم افسران جنگ نرم درصحنه نبرد فرهنگی خاطرنشان کرد امروز باید افسران جنگ نرم آگاهانه درصحنه حضورداشته باشند و باید از طریق روشنگری اجازه نفوذ به دشمن را ندهند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان بر ضرورت حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تأکید کرد و افزود باید ارزش‌های دفاع مقدس به‌خوبی برای نسل جوان تبیین شود.

انتهای پیام/