اخذ سه ستاره کیفیت توسط خودرو برلیانس برلیانس به پارس خودرو منتقل شد۱۲۱۲ نظر

اخذ سه ستاره کیفیت توسط خودرو برلیانس برلیانس به پارس خودرو منتقل شد

اخذ سه ستاره کیفیت توسط خودرو برلیانس برلیانس به پارس خودرو منتقل شد

خطوط تولید خودرو برلیانس از شرکت سایپا به پارس خودرو منتقل شد و از این به بعد 4 محصول تولیدی این مجموعه در این شرکت تولید خواهد شد و سایپا یدک تامین کننده قطعات را بر عهده گرفته است.

اقتصادی ایلنا صبح امروز خط تولید خودرو برلیانس از شرکت سایپا به پارس خودرو منتقل شد و از امروز به طور رسمی خودروهای برلیانس H200 و H300 در این خودرو سازی تولید خواهد شد.

 در ابتدای برنامه امروز معاون مدیر عامل پارس خودرو با اشاره به سابقه این خودرو در بازار ایران گفت این خودرو نزدیک به دو سال است در بازار ایران وجود دارد و با توجه به طراحی خوب و کیفیت بالایی که دارد از همان ابتدا مورد استقبال قرار گرفت.

 طهماسبی تصریح کرد بیشتر طراحی قطعات این خودرو توسط شرکت های ایتالیا انجام شده و در چین نیز خودرو برلیانس به عنوان با کیفیت ترین خودرو در بین دیگر خودروهای چینی اعلام شده است.

معاون مهندسی پارس خودرو اظهار داشت   در H300 توانستیم از سازمان بازرسی و کیفیت 3 ستاره اخذ کنیم و در H200 نیز 2 ستاره کیفی اخذ کرده ایم و امیدواریم با انتقال این خط به پارس خودرو در آینده نزدیک در این خودرو هم بتوانیم 3 ستاره شویم.

8

وی تصریح کرد شرکت برلیانس یکی از معتبرترین شرکت های چینی و شریک تجاری بی ام دبلیو است و خودرو H200 از نظر فنی، مهندسی ، طراحی و مسائل کیفیت با شرکت های معتبر اروپایی همکاری دارد.

وی گفت همکاری پارس خودرو با برلیانس تعلیق یافته و تبدیل به همکاری استراتژیک شده است ضمن اینکه فعالیت های مشترکی در حوزه تحقیق و توسعه خواهیم داشت.  هم اکنون درصد قابل توجهی از قطعات ساخت داخل شده است.

وی در خصوص ویژگی های محصولات برلیانس گفت آپشن های مختلف، مصرف سوخت پایین از جمله ویژگی های محصولات برلیانس سری H220 است.

وی گفت امید است با تمرکزی که در پارس خودرو در تولید محصولات برلیانس صورت خواهد گرفت روز به روز شاهد جایگاه بهتر محصولات برلیانس باشیم.

سایپا یدک تامین کننده قطعات

پژمان شاد چهره در مراسم انتقال خط برلیانس H200 به شرکت پارس خودرو اظهار داشت برنامه های شرکت پارس خودرو در حوزه کیفیت محصولات برلیانس در چهار بخش طبقه بندی شده است کیفیت در طراحی، کیفیت در نحوه تولید، کیفیت دوام قطعات خودرو و کیفیت در خدمات پس از فروش چهار حوزه ای است که شرکت پارس خودرو در تولید برلیانس مورد توجه قرار داده است.

وی دلیل انتخاب تولید برلیانس را کیفیت بالای این محصول اعلام کرد و گفت براساس جدول ارزیابی که محصولات H 300 در شرکت بازرسی کیفیت ارائه می شود محصولات  سری  H300 در ابتدا موفق به کسب 2 ستاره کیفی گردید اما در راستای پروژه ای که ظرف 5 ماه اجرایی شد در ماه گذشته محصولات سری H300 موفق به کسب 3 ستاره کیفی شدند.

وی گفت همین مسیر طی شده در ارتقای کیفی محصولات سری H300 را در سری محصولات H200 نیز طی خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد این محصولات را با سه ستاره کیفی به دست مشتریان برسانیم.

وی همچنین در زمینه خدمات پس از فروش محصولات برلیانس گفت تلاش می کنیم در حوزه خدمات پس از فروش و تامین قطعات عملکرد خوبی را ارائه نماییم.

وی شرکت سایپا یدک را ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات برلیانس اعلام کرد و گفت تلاش می کنیم روز به روز محصولات برلیانس را با کیفیت بهتری به مشتریان عرضه نماییم.