منصوریان: گروه ما، گروه مرگ است/ از آزمایش‌های بزرگ لذت می‌برم۱۲۱۲ نظر

منصوریان: گروه ما، گروه مرگ است/ از آزمایش‌های بزرگ لذت می‌برم

منصوریان: گروه ما، گروه مرگ است/ از آزمایش‌های بزرگ لذت می‌برم

سرمربی نفت تهران می‌گوید به این دلیل گروهی که تیمش در آن قرار دارد، گروه مرگ است که همه تیم‌های حاضر در آن شانس صعود دارند.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت تهران و پاختاکور ازبکستان از گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت شروع ما در لیگ قهرمانان آسیا خوب بود اما در ادامه با نوسان بودیم. فراموش نکنید که این نخستین حضور ما در این رقابت ها محسوب می‌شود و تلاشمان را می‌کنیم که روند خوبمان را پیدا کنیم. گروه ما گروه مرگ است و می‌بینیم که همه تیم‌ها در آن شانس صعودیکسانی دارند. ما باید برابر پاختاکور با حوصله باشیم تا امتیاز بگیریم. اگر 3 امتیاز بازی با پاختاکور را کسب کنیم صعودمان به مرحله بعد قطعی می‌شود.

وی افزود درحال حاضرشرایط ما به گونه‌ای است که باید در فاصله هر سه روز به میدان برویم. باید خودمان را با این برنامه تطبیق دهیم. از سویی دیگر من پاختاکور را بهترین تیم گروه‌مان می‌دانم چرا که فوتبالش را خیلی با دیسیپلین ارائه می‌کند. با این‌حال امیدوارم جوانان ما که کم کم با تجربه می‌شوند، اهمیت پرچم مقدس 3 رنگ کشورمان را بدانند و بتوانند نفت ایران را به مرحله بعد ببرند.

سرمربی نفت درپاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نگران نیست فراز و نشیب تیمش در هفته‌های گذشته برابر پاختاکور دردسر ساز شود، عنوان کرد مطمئناً بازی فردا برای هر 2 تیم سخت است. خصوصا پاختاکوری‌ها که خیلی پخته تر بازی می‌کنند و اعتقاد دارم که این تیم نمایی از تیم ملی ازبکستان است. همانطور که قبل تر گفتم، ما در لیگ قهرمانان آسیا سیری صعودی داشته‌ایم و مقابل الشباب که به اعتقاد خیلی‌ها شانس اول صعود از گروه بود، 2 بازی خیلی خوب انجام دادیم و در عربستان پیروزی با ارزشی برابر آنها کسب کردیم. همان طور که در لیگ قهرمانان آسیا سیرصعودی داشته ایم در مسابقات لیگ بالا و پایین داشته‌ایم.

وی با اشاره به دیدار تیمش و ذوب آهن بیان کرد ما باید از بازی با ذوب آهن درس بگیریم و در پی رفع ایرادهای‌مان باشیم. دلیل اصلی باخت ما به ذوب آهنی‌ها بدنی بود. نمی‌خواهم خدای ناکرده برد تیم گل‌محمدی را لوث کنم. آنها خیلی عالی بازی کردند ولی یک نکته مهم در این بازی این بود که در اصفهان توانستیم در نیمه دوم به بازی برگردیم. نفت تیمی است که درحال حاضر در هر بازی اراده کند به حریف خود گل می‌زند. ما بعد از این بازی تمام سعی و تلاش‌مان را کردیم تا ایرادات را برطرف کنیم و ریکاوری مناسبی را برای بازی با پاختاکور داشته باشیم. باخت در اصفهان برای ما یک آزمایش بود. البته باز هم می‌گویم این ادله نباید پیروزی ذوب‌آهن را لوث کند در کل فردی هستم که از آزمایش‌های بزرگ لذت می‌برم و این شرایط هم برای ما آزمایش جدیدی بود.

انتهای پیام