منصوریان : گروه ما گروه مرگ است۱۲۱۲ نظر

منصوریان : گروه ما گروه مرگ است

منصوریان : گروه ما گروه مرگ است

علیرضا منصوریان روز سه شنبه در نشست مطبوعاتی دیدار تیم های نفت و پاختاکور ضمن خوش آمد گویی به کادرفنی و بازیکنان نماینده ازبکستان،افزود مسوولان این تیم هنگام حضور ما در ازبکستان به نحو مطلوب پذیرایی کردند و جا دارد از این پذیرایی تشکر کنم و امیدوارم درتهران به آن ها هم خوش بگذرد.

وی درباره شرایط تیم خودش درلیگ قهرمانان آسیا نیز گفت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را از آنجا که نخستین تجربه من بود شروع سختی داشتیم.

سرمربی تیم نفت تهران ادامه داد رفته رفته شناخت ما از این لیگ و تیم ها بهتر شد و توانستیم درجریان وشرایط این رقابت ها قرار بگیریم وبا شیب ملایم به صدر جدول نزدیک تر شدیم.

منصوریان تاکید کرد می خواهیم دربازی فردا برنده باشیم وازاین گروه صعود کنیم از این رو این دیدار برای ما اهمیت زیادی دارد.

وی بااشاره به فشردگی لیگ برتر ایران اظهارداشت ما هرسه تا چهارروز یک بار باید بازی انجام دهیم فشردگی لیگ ما همانند فشردگی لیگ برتر انگلیس است ما باید خودمان را با تقویم بسته شده تطبیق دهیم تا به مشکل برنخوریم.

منصوریان در باره تیم پاختاکور نیز گفت حریف ما تیم خوبی است و بسیار منظم هستند به طور حتم رویارویی ما با این تیم بازی بسیارسختی خواهد بود که امیدوارم جوانان تیم نفت اهمیت پرچم کشورمان را درک کرده و بدانند تیم نفت درلیگ قهرمانان تیم نفت ایران است و باید آن را سربلند کنند.

سرمربی تیم نفت تهران ادامه داد جدا ازهم گروهی با تیم پاختاکور این تیم از دو تیم عربی دیگر با تجربه تر و بهتر فوتبال بازی می کند و نمایی از تیم ملی ازبکستان را در این تیم می بینیم.

وی تصریح کرد درگروهی که کسی فکر نمی کرد نفت تهران رشد داشته باشد اما موفق بودیم و هفته قبل نیز پیروزی خوبی برابر الشباب عربستان داشتیم.

منصوریان ادامه داد حرکت ما در لیگ قهرمانان آسیا یک شیب صعودی بوده اما در لیگ برتر ایران این حرکت بصورت سینوسی بوده و باید این مشکلات را رفع کنیم.

وی همچنین درمورد شکست تیمش برابرذوب آهن نیزگفت پیروزی این تیم را نباید لوث کنیم اما این پیامد را برای ما داشت که به هر تیم که اراده می کنیم می توانیم گل بزنیم و سعی داشتیم از این امتحان سربلند بیرون بیاییم و عیب و ایراد خود را رفع کنیم. نفت تهران در طول فصل پرفشار تمام تیم ها را پرس می کرد اما در برابر ذوب آهن تیم ما افت زیادی داشت.

وی ادامه داد از چالش های بزرگ استقبال می کنم و دوست دارم در آزمایش های بزرگ قرار گیرم و با آزمون و خطا برای مسابقات بعدی خود را آماده کنیم.

کمال کامیابی نیا بازیکن تیم نفت تهران نیز دراین نشست گفت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با یک تیم خوب به میدان می رویم. امیدوارم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و سه امتیاز بازی را بگیریم و صعود کنیم.

دیدار تیم های نفت تهران و پاختاکور ازبکستان از گروه B لیگ قهرمانان آسیا فردا چهارشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

تیم نفت تهران با 7 امتیاز در این گروه صدرنشین است. تیم ها العین امارات، پاختاکور ازبکستان و الشباب عربستان نیز به ترییب با 6، 5 و دو امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.

ورزشی.(2)**9144**1067*1590