شریفی: صحبت‌های شمسایی از روی احساسات بود/ قصد ندارم رفاقت من از بین برود۱۲۱۲ نظر

شریفی: صحبت‌های شمسایی از روی احساسات بود/ قصد ندارم رفاقت من از بین برود

شریفی: صحبت‌های شمسایی از روی احساسات بود/ قصد ندارم رفاقت من از بین برود

ناصر شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به صحبت‌های امیر شمسایی که روز گذشته در نشست مطبوعاتی عنوان کرده بود اگر پسر مدیران ماهان تندیس را بازی می‌دادم بهترین مربی بودم و اگر این کار را نمی‌کردم به زباله‌دان تاریخ تبدیل می‌شدم، تصریح کرد به نظرم شمسایی احساسی شده بود و اینگونه مسائل را عنوان کرد. او حداقل اگر حرمت من را نگه نداشت حرمت خانواده من که مدتی میهمان آنها بوده و چندین بار در خانه ما حاضر شده بود را نگه می‌داشت.

وی ادامه داد اگر 10بار دیگر هم شمسایی چنین مسائلی را بیان کند من مقابل او موضع نخواهم گرفت به هر حال او هم جانباز جبهه و جنگ است. نگاه من نسبت به او در مقابل برادرش متفاوت است، حالا یکسری صحبت‌هایی در بحث ورزش با برادرش داشتم اما امیر شمسایی برای من فرق می‌کند. وقتی کسی وارد منزل شخصی فردی می‌شود دیگر ارتباط آنها از سیستم کاری خارج می‌شود.

مدیرعامل ماهان تندیس یادآور شد من پیش از این رعدی گفته بودم که دلم برای امیر شمسایی تنگ شده، ارتباط ما در قالب رفاقت و برادری است. به نظر من هم اگر او این صحبت‌ها را مطرح کرده احساسی بوده است. همه می‌دانند که من تحت چه فشارهایی حاضر شدم او را برای مربیگری در ماهان تندیس انتخاب کنم. همان آقایانی که هم اکنون از او دفاع می‌کنند در آن موقع منتقد من بودند و می‌گفتند چرا او را برای سرمربیگری انتخاب کرده‌ای اما درمقابل همه آنها ایستادم. حالا هم قصد ندارم این مسئله ادامه داشته باشد و جواب او را بدهم ارتباط ما یک ارتباط برادری است و دوست ندارم با این مسائل خدشه‌ای برایم وارد شود.

انتهای پیام/خ