برادر مرحوم افشین یداللهی: فوت او تنها یک تصادف بود نه قتل جزییات مراسم تشییع و یادبود افشین یداللهی۱۲۱۲ نظر

برادر مرحوم افشین یداللهی: فوت او تنها یک تصادف بود نه قتل جزییات مراسم تشییع و یادبود افشین یداللهی

برادر مرحوم افشین یداللهی: فوت او تنها یک تصادف بود نه قتل جزییات مراسم تشییع و یادبود افشین یداللهی


,بازیگران,سریال,فیلم,[categoriy]

رهتا برادر مرحوم افشین یداللهی فوت او تنها یک تصادف بود نه قتل/ جزییات مراسم تشییع و یادبود افشین یداللهی

رهتا برادر مرحوم افشین یداللهی برادرم با هیچ کس مشکل نداشت/ فوت او تنها یک تصادف بود نه قتل

برادر مرحوم افشین یداللهی گفت این اتفاق تنها یک تصادف بوده و هیچ موضوع دیگری مطرح نیست. از همه دوستداران دکتر یداللهی خواهش می کنم به مطالبی که در فضای مجازی مطرح می شود به هیچ وجه توجهی نکنند.

به گزارش رهتا به گزارش فارس؛ آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی (شاعر و ترانه سرا) ضمن تشریح حادثه تصادف این هنرمند گفت ساعت 5 برای نماز آماده بودم که تلفن زنگ خورد و متوجه شدم که برادرم تصادف کرده است. حوالی ساعت 3 صبح افشین به همراه همسر و برادر همسرش در حال بازگشت از هشتگرد به تهران بودند که مشخص نیست می خواستند راننده را تعویض کنند و یا به هر دلیلی در کنار اتوبان ایست داشتند که تریلی حامل شکلات که از تبریز به مقصد مشهد در حرکت بود از پشت به شدت با ماشین آنها برخورد می کند.

 

وی افزود شدت تصادف به حدی بوده که برادرم در جا ضربه مغزی می شود و همسر و برادر همسرشان به بیمارستان یاس منتقل می شوند. با اینکه از صبح تا به حال جراحی های روی آنها صورت گرفته اما متأسفانه تا این لحظه در کما هستند.

 

یداللهی ادامه داد از طرفی راننده تریلی نیز به همراه همسر و خواهر همسرش برای زیارت به مشهد می رفتند که در حین تصادف به بیرون از ماشین پرتاب می شوند که هنوز وضعیت جسمانی آنان نیز مشخص نیست. این اتفاق تنها یک تصادف بوده و هیچ موضوع دیگری مطرح نیست. من از همه دوستداران دکتر یداللهی، هنردوستان و شعر دوستان خواهش می کنم که به مطالبی که در فضای مجازی مطرح می شود به هیچ وجه توجهی نکنند چرا که همه این موارد از پایه غلط است و این اتفاق تنها یک تصادف مشخص بوده است.

 

وی بیان کرد موبایل های افشین و همسرش که هر دو له شده بودند نیز در ماشین پیدا شده و تنها می توانم بگویم که افشین به دیدار جدش حسین بن علی رفته است و از مردم انتظار دارم که اگر احترامی برای دکتر یداللهی قائل هستند شرایطی ایجاد کنند تا مراسم تشییع در شأن ایشان برگزار شود.

 

یداللهی در پایان گفت بار دیگر تأکید می کنم که افشین با هیچ کس مشکلی نداشت و هیچ قتل یا موضوع دیگری در کار نبوده است. از مردم هم می خواهم که برای شفای همسر و برادر همسر افشین یداللهی و همچنین خانواده راننده تریلی دعا کنند.

--------------------

 جزییات مراسم تشییع و یادبود افشین یداللهی اعلام شد

پیکر افشین یداللهی، ترانه سرا، روز جمعه ۲۷ اسفند تشییع می شود.

عباس سجادی، مدیر بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و از دوستان افشین یداللهی درباره مراسم تشییع و خاک سپاری این ترانه سرا گفت «پیکر افشین یداللهی ساعت ۸ ۳۰ روز جمعه ۲۷ اسفند از مقابل تالار وحدت تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شود.»

 

به گفته او، مراسم ترحیم یداللهی نیز از ساعت ۱۷ تا ۱۸ ۳۰ روز یکشنبه ۲۹ اسفند در مسجدجامع شهرک غرب برگزار می شود.

 

افشین یداللهی ترانه سرا در سن ۴۸سالگی و در پی سانحه تصادف در ۲۵ اسفندماه درگذشت. در راه برگشت از هشتگرد کامیون با ماشین او تصادف کرد که در پی این موضوع، یداللهی ضربه مغزی شد و از دنیا رفت. همسر او نیز هم اکنون در کماست.

 

دکتر افشین یداللهی متولد ۲۱ دی ماه ۱۳۴۷ در اصفهان و بزرگ شده تهران، پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان معروف بود. او فعالیت حرفه ای ترانه سرایی خود را در سال ۱۳۷۶ در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. نخستین ترانه هایش با آهنگسازی فؤاد حجازی و شادمهر عقیلی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می شد.

 

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال های تلویزیونی ترانه هایی سروده و از جمله آثارش در این زمینه ترانه های سریال های «شب آفتابی»، «غریبانه»، «شب دهم»، «میوه ممنوعه»، «مدار صفردرجه» و «معمای شاه» است.

.