کاسیاس: دلم می‌خواست نفس بکشم۱۲۱۲ نظر

کاسیاس: دلم می‌خواست نفس بکشم

کاسیاس: دلم می‌خواست نفس بکشم

دروازه‌بان جدید پورتو در گفت‌وگویی اعلام کرده است فضای حاکم بر رئال مادرید برایش سنگین بوده و دلش می‌خواسته شرایط جدیدی را تجربه کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، ایکر کاسیاس در فصل نقل و انتقال‌های تابستان جاری از رئال مادرید جدا شد و به باشگاه پورتو در پرتغال پیوست. پیش‌بینی می‌شد کاسیاس که تمام دوران فوتبالش را در رئال گذرانده بود، در این تیم بازنشسته شود اما در نهایت تصمیم گرفت راهی تیم دیگری در خارج از کشور اسپانیا شود.

کاسیاس در مورد جدا شدن از رئال مادرید گفت انتقال سختی بود اما برای من بیشتر شبیه به این بود که می‌خواستم احساس هیجان را یک‌بار دیگر تجربه کنم. شرایطم در رئال مادرید زیاد خوب نبود. بیشتر مواقع، تمرکز روی من بود. خواه این تمرکز، مثبت یا منفی باشد. جایی می‌خواستم که در آن نفس بکشم. اکنون خوشحالم. فکر می‌کنم هر شخصی به چهره‌ام نگاه کند، می‌تواند این مساله را دریابد.

«سنت ایکر» در ادامه به صحبت در مورد تیم پیشین خود پرداخت. او در این مورد هم عنوان کرد عملکردی که از رئال مادرید تاکنون دیدم، نشان داده که این تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. بازیکنان جدید و خوبی خریدند و در لیگ هم نمایش خوبی داشتند. درست است که مقابل اسپورتینگ خیخون مساوی کردند اما در رویارویی با رئال بتیس، فوق العاده بودند. امیدوارم بتوانند در ادامه هم همین‌طور بازی کنند. دوست دارم آنها خیلی خوب بجنگند و با بازیکنان جدیدشان خیلی زود هماهنگ شوند. بعد از انجام دو بازی، به هیچ وجه نیازی برای نگرانی وجود ندارد.

کاسیاس در ادامه گفت اکنون در پورتو هستم اما همه خبرهای رئال مادرید را دنبال می‌کنم. می‌خواهم با پورتو به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسم و در ورزشگاه سن سیرو میلان، مقابل رئال مادرید به میدان بروم. در مورد هواداران رئال هم باید بگویم پانزده سال فوق العاده را در این تیم گذراندم. همواره از لطف‌هایی که هواداران به من داشتند احساس خوبی داشتم. از همه آنها ممنونم. فکر می‌کنم در ترکیب این تیم به اندازه کافی کارم را خوب انجام دادم. به همین خاطر، هرگاه بیرون می‌روم، رفتار همه با من خوب است.

انتهای پیام