دوئل جلالی کریمی؛ تکاپوی جادوگر و آقا معلم در جدول۱۲۱۲ نظر

دوئل جلالی کریمی؛ تکاپوی جادوگر و آقا معلم در جدول

دوئل جلالی کریمی؛ تکاپوی جادوگر و آقا معلم در جدول

در جریان دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر دو تیم پیکان و نفت تهران برابر هم قرار می‌گیرند و نتیجه این دیدار می‌تواند تغییرات زیادی در رده بندی هر دو تیم در جدول داشته باشد.

به گزارش ایلنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری ۴ دیدار امروز به پایان می‌رسد و از ساعت ۱۸ ۳۰ دو تیم پیکان و نفت تهران برابر هم قرار می‌گیرند.

پیکان و نفت در حالی در این هفته با هم مصاف می‌دهند که نتیجه این بازی رتبه هر دو تیم را در جدول رده بندی دستخوش تغییر خواهد کرد اما در صورتی که این بازی برنده داشته باشد.

نفت تهران با اولین تجربه هدایت علی کریمی موفق شد گسترش فولاد تبریز را متوقف کند اما با ۶امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است. شاگردان مجید جلالی اما شرایط به مراتب بهتری نسبت به حریف امروزشان دارند. پیکان با برد دلچسبی که هفته گذشته مقابل پرسپولیس دست پیدا کرد و با پیگیری چند دیدار هفته هفتم موفق شد با ۸امتیاز از قعر جدول گریخته و خود را به رده هفتم برساند.

نتیجه بازی امروز هم می‌تواتد تغییرات جدی در جایگاه دو تیم داشته باشد. علی کریمی که برای اثبات توانایی‌هایش هدایت نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان را عهده‌دار شده اگر امروز موفق به شکست شاگردان جلالی شود می‌تواند تامیانه‌های جدول پیش برود و یک پله بالاتر از پیکان قرار بگیرد. در طرف مقابل اگر تفکرات جلالی در زمین پیروز شود آن زمان خودرو سازان تا رده سوم جدول پیش می‌روند و بدون رقیب پایین‌تر از پرسپولیس و پارس جنوبی جم جای می‌گیرند.

نتیجه تساوی برای این دو تیم سودی نرارد و همین موجب می‌شود که دوئل تفکرات جادوگر سابق مستطیل سبز و آقا معلم فوتبال ایران با هیجان دنبال شود.