عزم سیتروئن در ارائه یک هاچ بک قدرتمند۱۲۱۲ نظر

عزم سیتروئن در ارائه یک هاچ بک قدرتمند

عزم سیتروئن در ارائه یک هاچ بک قدرتمند

سیتروئن هنوز هم به فکر ارائه یک مدل WRC از خودروی C3 می باشد تا به رقابت با خودروهایی مانند فورد فیستا اس تی و فولکس واگن پولو جی تی آی بپردازد.

  WRC

این برند فرانسوی اکنون بیش از 18 ماه است که به فکر ارائه چنین مدلی می باشد و هنوز هیئت مدیره تولید آن را تایید نکرده است، لیندا جکسون، رئیس سیتروئن در مصاحبه ای گفته تولید چنین خودرویی می تواند برای برند و برنامه های WRC کمپانی بسیار مناسب باشد.

جکسون در این مورد به اتوکار گفته "من دوست دارم سیتروئن خودرویی داشته باشد که تمامی سرمایه گذاری و همچنین دستاوردهای ما در مسابقات رالی و تیم سیتروئن ریسینگ را با هم مرتبط کند و اکنون ما خودرویی این چنینی را در دست مطالعه داریم.

اگر صادقانه بخواهم بگویم، هنوز جوابی برای آن ندارم. این مدل باید خودرویی باشد که ارتباطی مستقیم با مسابقات رانندگی داشته باشد. ولی در عین حال باید راحت بوده و حس و حال خوبی داشته باشد. من خاویر (مدیر بخش طراحی محصول پژو) را به این چالش دعوت کرده ام."

شرکت پژو، در ارتباط با این موضوع گفته که نسخه پرفورمنس C3 نه تنها باید قدرتمند باشد، بلکه باید تمامی نشانه های شخصیتی یک خودروی سیتروئن را داشته باشد.

  WRC

  WRC

  WRC

  WRC


منبع خبر خبر خودرو