پرسنل شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید امنیت شغلی داشته باشند۱۲۱۲ نظر

پرسنل شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید امنیت شغلی داشته باشند

پرسنل شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید امنیت شغلی داشته باشند

رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت کارمندان باید برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان امنیت شغلی داشته باشند.

به گزارش ایلنا،‌ کاوه فلک افلاکی در آیین  معارفه شهردار جدید اراک اظهار داشت اراک فاقد امکانات و اماکن ورزشی و گردشگری مطلوب است که انتظار می‌رود با اعتمادسازی و تصمیمات صحیح با جذب سرمایه‌گذار در این مسیر گام‌های مثبتی برداشته شود. لازم است مسئولان برای تحول شهر اراک همه‌جانبه کنار یکدیگر باشند.

وی افزود اراک زادگاه مشاهیر پر افتخار و با مردمی خونگرم و باسواد و همچنین پایتخت صنعتی کشور است که دارای مشکلات عدیده‌ای از جمله آلودگی هوا و ترافیک است.

رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک متذکر شد تاجران دارای تجارب زیادی هستند و لقب پدر بازیافت را دارند و اکنون در خدمت وی هستیم تا کنار پرسنل شهرداری به مردم فهیم اراک خدمات مطلوبی ارایه دهیم.

 فلک‌افلاکی همچنین اظهار داشت شورای‌شهر دوره پنجم از تاجران به‌عنوان شهردار جدید اراک انتظار دارد پیگیر آلودگی هوا و حسابرسی مالی در مجموعه شهرداری باشند و امید است با تلاش وی ابهامات مالی از بین برود و با بکارگیری مدیران سالم و جوان در بدنه شهرداری تغییراتی محسوسی ایجاد شود.

رییس شورای کلانشهر اراک در پایان گفت پرسنل خدوم شهرداری به‌دلیل قراردادهای متعدد و گردش مالی ضعیف بی‌انگیزه هستند که باید برای این مهم تدبیر ویژه‌ای اندیشیده شود. از سوی دیگر کارمندان باید برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان امنیت شغلی داشته باشند.