اعتراف سارق سابقه دار به 22 فقره سرقت منزل در گرگان۱۲۱۲ نظر

اعتراف سارق سابقه دار به 22 فقره سرقت منزل در گرگان

اعتراف سارق سابقه دار به 22 فقره سرقت منزل در گرگان

 

 

سرهنگ "مجتبي مروتي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در خصوص جزئيات اين خبر گفت در پي وقوع چند فقره سرقت منازل خالي از سكنه و انبارهاي آپارتماني در گرگان مراتب شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وي گفت در استعلام هاي صورت گرفته مشخص شد سارق حرفه اي و سابقه دار داراي سوابق متعدد كيفري در زمينه سرقت منزل است که در این خصوص رفت و آمد وي به صورت نامحسوس تحت كنترل و مراقبت ماموران قرار گرفت.

اين مقام انتظامي همچنين گفت پس از دو هفته كار اطلاعاتي و شناسايي محل سكونت، متهم طي يك عمليات غافلگير كننده پليسي دستگير شد.

سرهنگ مروتي اظهار داشت با ارائه شواهد و مدارك از سوي ماموران متهم به سرقت منزل اقرار و اعتراف كرد با پرسه زني و تردد در نقاط مختلف شهر و با شناسايي منازل خالي از سكنه و همچنين آپارتمان هايي كه حفاظ مناسبي براي ورود افراد غير نداشته اقدام به سرقت مي كرد.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي گلستان با اشاره به اينكه متهم در تحقيقات تخصصي انجام شده علت ارتكاب به سرقت را مشكلات اقتصادي و اعتياد به مواد مخدر عنوان كرد بود خاطر نشان كرد متهم به 22 فقره سرقت منزل اعتراف کرد كه پس از تشكيل پرونده براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد.#