BBC یا MCN؛ کدام مثلث زهردارتر است؟۱۲۱۲ نظر

BBC یا MCN؛ کدام مثلث زهردارتر است؟

BBC یا MCN؛ کدام مثلث زهردارتر است؟

رئال مادرید و پاری سن ژرمن در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل هم قرار می‌گیرند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، روز چهارشنبه روز تقابل دو مثلث زهردار خط حمله اروپاست و سوال اینجاست که کدام تیم به سمت فتح لیگ قهرمانان اروپا هدایت می‌شود؟

خط حمله پاری سن ژرمن از نیمار، کاوانی و ام‌باپه تشکیل شده که در این فصل از لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه حریفان را ترور کرده‌اند!  اما آنها تنها نیستند.

رئال مادرید هم سه بازیکن در خط حمله دارد که برای مدافعان هر تیمی کابوس وحشتناکی هستند؛ کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرت بیل.

333

ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دیدار رفت این دو تیم را از ساعت 23 15 امشب میزبانی می‌کند و بازی برگشت در استادیوم اختصاصی پاری سن ژرمن برپا خواهد شد. این نکته قابل اهمیت است که مثلث هجومی پاری سن ژرمن در تمامی بازی‌های این فصل تکمیل بوده‌اند در حالیکه مصدومیت به زین الدین زیدان اجازه نداد مثلث BBC را اغلب اوقات در اختیار داشته باشد.

hi-res-0dd2facb9bc7be858a7407175a0b4717_crop_exact

با وجود عملکرد ضعیف رونالدو در لالیگا او روند مثبت در لیگ قهرمانان را از دست نداده و همواره یکی از ستاره‌های این تورنمنت است. او در پنج دوره اخیر عنوان بهترین گلزن را دریافت کرده و همچنین به دنبال قهرمانی امسال است. با 9 گل در شش بازی، رونالدو تنها بازیکن است که تا کنون در تمام مسابقات گلزنی کرده است. مهاجمان رئال در فصل 18_2017 40 گل به ثمر رسانده‌اند که رونالدو 24 تای آن را به نام خودش ثبت کرده است.

در مقابل عملکرد مثلث MCN هم بسیار چشمگیر بوده است. نیمار، کاوانی و ام‌باپه 71 گل در 38 بازی به ثمر رسانده‌اند. کاوانی و نیمار هرکدام 28 بار و نوجوان فرانسوی، ام‌باپه، 15 بار گلزنی کرده‌اند. 

01243920

عدم موفقیت رئال مادرید با وجود مصدومیت‌ها کسب سه گانه برای رئال مادرید در این فصل را از بین برده و زین الدین زیدان این فرصت را دارد تا با قهرمانی این دوره در لیگ قهرمانان با وجود اینکه از جام حذفی کنار رفته و قهرمانی در بارسلونا را هم با وجود فاصله امتیاز زیاد باید برای کاتالان‌ها دانست؛ بتواند جایگاهش روی نیمکت رئال را حفظ کند.