محمد بحرانی مهمان جدید «سوغات جنگل» شد۱۲۱۲ نظر

محمد بحرانی مهمان جدید «سوغات جنگل» شد

محمد بحرانی مهمان جدید «سوغات جنگل» شد

محمد بحرانی در تازه‌ترین فعالیت عروسکی خود به‌عنوان بازیگر مهمان به مجموعه «سوغات جنگل» به تهیه‌کنندگی محمدجواد عبدالرحمانی اضافه شد.

به گزارش ایلنا، بحرانی درخصوص حضورش در این مجموعه عروسکی گفت محمدامیر سلطان احمدی، کارگردان «سوغات جنگل» یکی از قدیمی‌ترین دوستان من است. زمانی که از من دعوت کردند من با سر دویدم. به نظرم نادر عروسک بامزه‌ای است؛ یکی از دوست‌داشتنی‌ترین صداپیشه‌های این روزها یعنی بهادر مالکی جای او حرف می‌زند و مهدی برقعی هم عروسک‌گردان است.

وی ادامه داد سلطان احمدی با دغدغه‌هایی بسیار جدی وانسانی این کار را ساخته است و من از نزدیک شاهد این ماجرا بودم؛ حداقل این‌که مایل بوده در هر قسمت یک موضوع عمیق، انسانی و آسمانی را به مردم عرضه کند. من خروجی برنامه را یک قسمت دیده‌ام و هنوز برای قضاوت زود است، امیدوارم به اهدافی که دارند دست پیدا کنند.

مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ١٥ ٣0 و در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت  ١٩ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در هر قسمت از این مجموعه عروسکی به فراخور موضوع و داستان چهره‌های شناخته شده عرصه سینما، تلویزیون، موسیقی، ورزش و... به عنوان بازیگر مهمان در کنار عروسک نادر حضور خواهند داشت و داستان و ماجرایی را برای مخاطب روایت می‌کنند.

امیر سلطان احمدی کارگردانی هنری و عمار باستان فرد و داریوش کفایتی کارگردانی تلویزیونی مجموعه عروسکی سوغات جنگل را برعهده دارند. همچنین بهادر مالکی، نیوشا صدر و امیر سلطان‌احمدی نویسندگان این مجموعه هستند.

در خلاصه داستان مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» آمده است طی اتفاقی عجیب موجودی که نه کاملا شبیه انسان است و نه حیوان، وارد خانه خانواده‌ای سه نفره می‌شود و همین مسئله آغازگر ماجراهایی برای آنهاست...

سایر عوامل «سوغات جنگل» عبارتند از مجری طرح علی عبدالرحمن/ مدیر تولید مرتضی افضلی/ برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان صادق اسفندیاری ارشاد/ مدیر تصویربرداری رضا مقصودی/ تصویربرداران مصطفی عبدی, پوریا بیات/ صدابردار فرهاد امامی / تدوین مهشاد امیری و سهیلا موسوی/ مشاور رسانه ملیکا مومنی راد/ جلوه‌های ویژه یونس محمدی/ مدیر تدارکات علی اکبر بنی اردلان/ طراح صحنه و دکور امیر بنایی / طراح لباس مهرنوش بلمه/ طراح گریم حمید پورسیفی/ آهنگساز کیوان کیارس و....