امروز نیروی انتظامی مقتدرتر از همیشه پشتیبان ولایت و آرمان های انقلاب است۱۲۱۲ نظر

امروز نیروی انتظامی مقتدرتر از همیشه پشتیبان ولایت و آرمان های انقلاب است

امروز نیروی انتظامی مقتدرتر از همیشه پشتیبان ولایت و آرمان های انقلاب است

پايگاه خبري پليس، آيت الله "سید هاشم حسيني بوشهري" در ديدار با سرهنگ "موسی مرتضایی کیا" فرمانده يگان ويژه استان قم، کارنامه درخشان نيروي انتظامي بعد از انقلاب را بيانگر جايگاه ويژه و مهم اين سازمان در برقراري نظم و امنيت جامعه عنوان کرد و اظهار داشت نقطه عطف خدمتگزاري ناجا به مردم خون شهدايي است که در مقابله با سوداگران مواد مخدر، اختلال گران نظم و امنيت ملي و مخلان آرامش مردم به کشور تقديم شده است.

آيت الله حسيني بوشهري بر حضور مقتدرانه پليس در تمامي صحنه ها تأکيد کرد و گفت فتنه ها و حوادث اخیر این موضوع را ثابت کرد که هرچه از این انقلاب می گذرد، دشمنان داخلی و خارجی ما بیشتر از همیشه منفور اقدامات و رسوایی های خود می شوند و به همین میزان مقابله گران با این دشمنان مورد توجه مردم قرار می گیرند و امروز نیروی انتظامی مقتدر تر از همیشه پشتیبان ولایت و آرمان های انقلاب است.

امام جمعه قم با اشاره به اينکه نگاه مثبت نيروي انتظامي منجر به احقاق حق مردم مي شود، اظهار داشت در گام اول مراجعات مردم به بخش هاي مختلف انتظامي جهت احقاق حق، بي شک نگاه مثبت ناجا در تحقق عدالت نقش آفرين و تأثير گذار است.

آيت الله حسینی بوشهري با اشاره به اينکه هر حکومتي نيازمند نيروهاي توانمند، مقتدر و آموزش ديده به جهت خدمت به مردم در برابر سختي ها و مشکلات است، تاکید کرد امروز نيروي انتظامي سازماني است که متولي امنيت در جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان قم با اشاره به اینکه در کنار ابزار خوب، نگاه و رویکرد مطلوب نیز لازم است، اظهار داشت رویکرد اجتماعی، فرهنگی، مردمی، اخلاقی و معنوی باید در نیروی انتظامی تجلی یابد تا اعتماد جامعه نیز افزایش یابد چراکه تحقق این مسئله در نظام مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در پايان سخنان خود افزود نيروهاي مسلح ما به خصوص نيروي انتظامي خوشبختانه به بلوغ معرفتي، فکري و آشنايي با مبادي ديني و بصيرتي رسيده اند و بايد از اين بابت از فرماندهان و مسئولان ارشد ناجا به جهت برنامه ريزي اينگونه برنامه ها تقدير و تشکر کرد.

در ادامه فرمانده يگان ويژه استان قم ضمن ابراز خرسندي از اين ديدار گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در يگان ويژه استان قم ارائه کرد و گفت يگان ويژه شاخه اي از نيروي انتظامي و تنها يگان رده احتياط استان به شمار مي آيد که با بهره گيري از نيروهاي جوان، جسور و انقلابي در خدمت تأمين امنيت و آرامش جامعه است.

وي با تشريح وظايف اين يگان در کنترل اجتماعات غيرقانوني و مقابله با جرايم خشن، اظهار داشت سياست يگان ويژه به خصوص در سال هاي اخير، استفاده از سرمايه گران بهاي پشتيباني مردمي است و هدف اصلي ما اين است که مردم با مشاهده يگان ويژه، احساس آرامش و امنيت کنند.

سرهنگ مرتضایی کیا با اشاره به اينکه مجموعه يگان ويژه همواره در حفظ انقلاب و دستاوردهاي آن با اقتدار و شجاعت تا آخرين نفس ايستاده و در بخش خدمات رساني به مردم از هيچ کوششي فرو گذار نخواهد بود، افزود يگان ويژه در كنار مردم و همراه آنان است و مي کوشد در اجراي ماموريت هاي خود با جلب مشارکت و حمايت مردم از توان بالقوه آن ها نهايت استفاده را ببرد.#