پورموسوی: برخی دنبال خراب کردن جو تیم هستند هواداران واقعی ما بازی با پرسپولیس خودشان را نشان دادند۱۲۱۲ نظر

پورموسوی: برخی دنبال خراب کردن جو تیم هستند هواداران واقعی ما بازی با پرسپولیس خودشان را نشان دادند

پورموسوی: برخی دنبال خراب کردن جو تیم هستند هواداران واقعی ما بازی با پرسپولیس خودشان را نشان دادند

سرمربی فولاد در با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان از شرایط تیم خود صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی قبل از دیدار مقابل پیکان اظهار داشت فردا یکی از بازی‌های مهم ماست که ۳ امتیاز این دیدار می‌تواند برای ما در ادامه لیگ مهم باشد باتوجه به بردی که پیکان در هفته گذشته بدست آورد روحی خوبی دارد.

وی در ادامه گفت ما همیشه مقابل تیم‌های بزرگ سعی کردیم نتیجه خوبی کسب کنیم و از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم، امیدواریم در مقابل پیکان نتیجه خوبی را کسب کنیم تا در جدول جایگاه بهتری را کسب کنیم و هواداران یک بازی زیبا را تماشا کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه درباره اینکه بعضی از هواداران در بازی قبل به شما فحاشی کردند و شما نسبت به این موضوع واکنش نشان دادید، اظهار داشت ابتدا جا دارد از همه این دوستان، مسئولین و هواداران واقعی فولاد خوزستان تشکر کنم که همیشه از این تیم حمایت کردند و برای ما قابل احترام هستند. همیشه حضور هواداران باعث شده تا تیم فولاد خوزستان در هر شرایطی از حمایت هوادارانش دلگرم باشد. ما به تماشاگران واقعی فولاد افتخار می‌کنیم اما بحث من در خصوص هوادارانی است که هیچ چیز برایشان مهم نیست. چند نفری هستند که سعی می‌کنند جو را خراب کنند و برایشان فرقی نمی‌کند که تیم در چه جایگاهی حضور دارد.

وی در ادامه گفت یادم نمی‌رود زمانی که در آزادی مقابل پرسپولیس شکست خوردیم هواداران واقعی فولاد تیم ما را حمایت و تشویق کردند و این باعث شد تا ما با روحیه خوبی در لیگ به بازی‌های بعدی فکر کنیم. زمانی که هوادار نمی‌داند این تیم ۹۰ درصد تغییر کرده است، حال و هوای خوبی دارد، جایگاه مناسبی در جدول دارد اما همیشه اعتراض می‌کند در صورتیکه از این تیم باید حمایت شود. من صحبتم با آن چند نفری است که به دنبال این هستند تا جو تیم را خراب کنند. مسئولان استان و مدیران باشگاه قول دادند تا این هوادارانی که به دنبال خراب جردن جو فولاد خوزستان هستند از ورودشان به ورزشگاه جلوگیری شود تا برای تیم مشکل ایجاد نکنند. ما اگر بد بازی کردیم و باختیم همیشه از هواداران عذرخواهی کردیم و اگر بردیم سعی کردیم پیروزی‌مان را به هواداران تقدیم کنیم.