آغاز ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی عکس کودک و پلیس گشایش نمایشگاه آثار برگزیده، مهر سال آینده۱۲۱۲ نظر

آغاز ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی عکس کودک و پلیس گشایش نمایشگاه آثار برگزیده، مهر سال آینده

آغاز ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی عکس کودک و پلیس گشایش نمایشگاه آثار برگزیده، مهر سال آینده

پایگاه خبری پلیس، نخستین جشنواره ملی عکس کودک و پلیس در دو بخش عمومی و حرفه ای برگزار می شود.

جوایز نفر اول بخش عمومی 30 میلیون ریال، نفر دوم 20میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال و همچنین جوایز نفر اول بخش حرفه ای 50 میلیون ریال، نفر دوم 40 میلیون ریال و نفر سوم 30 میلیون ریال است.

موضوعات جشنواره شامل "پلیس دوست خوب بچه ها"، "من هم یک پلیس هستم"،" من پلیس را دوست دارم"، " احترام به قوانین و همیاران پلیس" است.

ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی عکس کودک و پلیس از ۲۲ بهمن ماه آغاز و تا ساعت 24 روز 30 خردادماه سال آینده ادامه دارد؛ همچنین مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد.

داوری آثار تیرماه 1397 انجام می شود و آیین اهدای جوایز و گشایش نمایشگاه آثار برگزیده نیز مهر سال آینده خواهد بود.

در تمامی عکس ها می بایست نمادی از پلیس همچون لباس تجهیزات و ... منطبق با موضوعات جشنواره وجود داشته باشد.

عکاسی از کودکان و نوجوانان در کنار ماموران نیروی انتظامی بلا مانع است؛ همچنین شرکت در این جشنواره برای همگان آزاد است و محدودیت سنی ندارد.

از سوی دیگر، هر عکاس می‌تواند به تعداد نا محدود عکس تهیه و ارسال کند.

دریافت آثار از طریق آدرس تلگرامی @secretatiat و صفحه اینستا گرام www.instagram.com/childandpolicefestival امکان پذیر است.

جشنواره عکس کودک و پلیس به صورت درج هشتگ #پلیس _و_کودک در پست بارگذاری شده در صفحه شخصی امکان پذیر است و برای ارسال آثار باید به همراه اثر نام و نام خانوادگی هنرمند درج شود.

عکس‌ها پس از راهیابی به جشنواره و تایید دبیرخانه می بایست با فرمت jpeg در اندازه‌ی، ضلع کوچک حداقل 2448 پیکسل و حداکثر حجم فایل 10 مگابایت، و حداقل رزولوشن عکس‌های موبایلی باید 8 مگاپیکسل به دبیرخانه ارسال شود.

 ویرایش عکس در حد اصلاح نور و رنگ و کراپ تا آنجایی مجاز است که به اصالت عکس خدشه‌ای وارد نکند، دبیرخانه‌ جشنواره از پذیرش عکس‌های فتومونتاژ، کولاژ، پانوراما، و HDR معذور است.

 عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ی تصویری باشند.

 در صورتی که کیفیت آثار ارسالی برای چاپ در کتاب و نمایشگاه مناسب نباشد، اصل فایل با کیفیت بالاتر درخواست خواهد شد. در صورت عدم ارائه‌ فایل اصلی، عکس از جشنواره حذف خواهد شد.

 از نظر برگزار کننده، ارسال کننده‌ عکس مالک اثر شناخته می‌شود، هرگونه مسئولیت ناشی از آن و پاسخگویی به پیامدهای حقوقی ناشی از آن با ارسال کننده‌ اثر خواهد بود.

برگزار‌کننده حق استفاده از عکس‌های پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب، بروشور یا انتشارات مربوط به جشنواره، با ذکر نام عکاس برای خود محفوظ می‌دارد.

 ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این جشنواره و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده با برگزارکننده است.

 آثار برگزیده به صورت کتاب چاپ و منتشر خواهد شد؛ به تمام هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه راه پیدا می‌کند، گواهی شرکت در جشنواره و یک جلد کتاب نمایشگاه در دبیرخانه‌ جشنواره اهدا خواهد شد.