مهمترین پیغام بازی با السد پرسپولیس، شماره یک ندارد! (تصاویر)۱۲۱۲ نظر

مهمترین پیغام بازی با السد پرسپولیس، شماره یک ندارد! (تصاویر)

مهمترین پیغام بازی با السد پرسپولیس، شماره یک ندارد! (تصاویر)

بیرانوند بازهم نتوانست در یک بزنگاه نمایش قابل توجهی داشته باشد.

به گزارش ایلنا، تیمهای السد قطر و پرسپولیس ایران سه شنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه جاسم بن حمد رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و شش امتیازی شد.

شاگردان برانکو نیز با این نتیجه سه امتیازی باقی ماندند و فقط به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به نسف قارشی در رده سوم باقی ماندند.باخت پرسپولیس در حالی رقم خورد که بازیکنان این تیم روی فرم همیشگی خود نبودند و اشتباهات زیادی را علی الخصوص در کارهای دفاعی مرتکب شدند.

علیرضا بیرانوند که دومین فصل حضور خود در پرسپولیس را تجربه می کند می توانست در چهاردهمین بازی آسیایی اش با لباس این تیم به ششمین کلین شیت برسد اما این اتفاق رخ نداد و او در برابر حملات تیم میزبان یک تسلیم شده صرف بود.

گل اول در حالی توسط بونجاح زده شد که انتظار میرفت بیرانوند در آستانه محوطه شش قدم و با اتکا به خروج های نسبتا مطمئنش از دروازه خارج شود اما چنین اتفاقی رخ نداد و او روی خط ماند.  روی گل دوم نمیتوان خرده ای به گلر خرم آبادی گرفت اما گل سوم و تیر خلاص السد در حالی زده شد که شوت مهاجم این تیم اصلا زاویه نداشت و می شد با جایگیری مناسب آن را دفع کرد؛ کاری که بیرانوند آن را انجام نداد.

بیرانوند بازهم در یک بازی حساس که نیاز به درخشش بود نتوانست خودنمایی کند. او باز هم در روزی که میتوانست تا حدی خدمات مدافعین اکثرا آماده تیمش را در حقش بابت کلین شیت های متوالی،جبران کند بازهم نمره قبولی گرفت.

البته برای اولین بار نبود که چنین اتفاقی رخ میداد. فصل قبل در بازی با الریان، الاهلی و الهلال هم شاهد چنین اتفاقی بودیم. اتفاقاتی که وقتی انها را کنار هم قرار می دهیم به این نتیجه می رسیم که تیم برانکو، شماره یک ندارد؛ کسی که بتواند در روز ناامید و ناتوانی تیم در نقش ناجی ظاهر شود و آنها را از مخمصه نجات دهد.

photo_۲۰۱۸-۰۲-۲۰_۲۰-۰۱-۵۶

photo_۲۰۱۸-۰۲-۲۰_۲۰-۴۹-۱۶

photo_۲۰۱۸-۰۲-۲۰_۲۰-۴۴-۵۷

photo_۲۰۱۸-۰۲-۲۱_۰۲-۰۹-۰۳

 عکس امیرحسین خیرخواه - دوحه