نمایشگاه خودرو جنوا میزبان یک خودروی تاریخی خواهد بود بی ام و سری ۸ گرن کوپه در آستانه معرفی + گالری عکس۱۲۱۲ نظر

نمایشگاه خودرو جنوا میزبان یک خودروی تاریخی خواهد بود بی ام و سری ۸ گرن کوپه در آستانه معرفی + گالری عکس

نمایشگاه خودرو جنوا میزبان یک خودروی تاریخی خواهد بود بی ام و سری ۸ گرن کوپه در آستانه معرفی + گالری عکس

سیناپرس گفته می‌شود که خودروی بی ام و سری ۸ گرن کوپه قرار است تا در نمایشگاه جنوای امسال به‌عنوان ی طرح مفهومی معرفی‌شده و در سال آینده میلادی به بازار مصرف عرضه گردد.

خودروهای بی ام و همیشه نمادی از کیفیت و صلابت بوده‌اند. این شرکت خودروسازی با سری ۷ از محصولات خود بسیاری را به تحسین وا‌داشت ولی در طول چند سال اخیر شایعات پیرامون سری ۸ این شرکت بیش‌ازپیش قوت گرفته‌اند. در همین راستا نیز بی ام و سرانجام به شایعات پایان داده و اقدام به معرفی اولیه طرح مفهومی ویژه‌ای به نام بی ام و سری ۸ گرن کوپه کرده است.

این خودروی زیبا که بر اساس نام آن می‌توان متوجه شده که در کلاس کوپه قرار دارد، استانداردهای طراحی بی ام و را به سطحی جدید وارد می‌کند. بر اساس گفته‌های تائید نشده قرار است تا این خودروی ویژه در سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازار مصرف شود. البته از سوی دگر این خودرو قرار است تا در نمایشگاه خودروی جنوا برای نخستین بار به نمایش دربیاید.

هنوز مشخصات این خودرو به تائید بی ام و نرسیده است ولی پیش‌بینی می‌شود که این خودرو با یک موتوری ۴٫۴ لیتری عرضه شود. بر اساس شایعات، موتور بی ام و سری ۸ گرن کوپه قرار است تا ۸ سیلندر داشته و خروجی ۶۱۵ اسب بخار را برای این وسیله به همراه داشته باشد.

در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر منتخب این خودروی زیبا را در قالب یک گزارش تصویری مشاهده  کنید.

منبع carbuzz

ترجمه آناهیتا عیوض خان

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt