آغاز اکران نوروزی سینماها «مصادره» و «به وقت شام» و «لاتاری» نوروزی شدند۱۲۱۲ نظر

آغاز اکران نوروزی سینماها «مصادره» و «به وقت شام» و «لاتاری» نوروزی شدند

آغاز اکران نوروزی سینماها «مصادره» و «به وقت شام» و «لاتاری» نوروزی شدند

به گزارش خبرنگار سینمایی شبستان، اکران های نوروز ۹۷ از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه و با فیلم های سینمایی «مصادره»، «لاتاری»، «به وقت شام»، «فیلشاه»، «لونه زنبور»، «خرگیوش» و «فراری» آغاز می شود.

 

این در حالی است که بر اساس اعلام سخنگوی شورای صنفی نمایش، چون هنوز آیین نامه اکران به صنوف ابلاغ نشده است و هنوز قراردادهای فیلم ها در شورای صنفی نمایش به ثبت نرسیده اند، احتمال تغییر در اکران نوروز ۹۷ وجود دارد.

 

از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۷ سرگروه سینمایی مشخص شده است که فیلم ها با این سرگروه ها روی پرده می روند. بر این اساس،‌ فیلم‌ سینمایی «به وقت شام» به سرگروهی پردیس کورش، «لونه زنبور» به سرگروهی سینما ایران، «مصادره» به سرگروهی سینما جوان، «لاتاری» به سرگروهی استقلال، «فیلشاه» به سرگروهی پردیس آزادی، «خرگیوش» و «فراری» به سرگروهی سینما ماندانا به سرگروهی پردیس زندگی روی پرده می روند.

 

 

صفحه رسمی فیلم سینمایی «به وقت شام» جدیدترین پوستر این فیلم را به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در آستانه اکران نوروزی رونمایی کرد.

 

همچنین محمدحسین مهدویان، کارگردان فیلم سینمایی «لاتاری» نیز در صفحه رسمی خود از اکران این فیلم در نوروز خبر داد و تیزر آن را ارسال کرد و افزود ما فیلم سینمایی «لاتاری»‌ را با ماجراجویی تمام عیاری ساختیم و برای همین خیلی دوستش داریم. مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و حالا فقط چند روز تا شروع اکران سراسری آن باقی مانده است. تناه طمع ما برای این فیلم استقبال مردم و عاشقان سینماست.

 

بر اساس اعلام روابط عمومی انیمیشن سینمایی «فیلشاه»، مراسم افتتاحیه اکران این انیمیشن روز دوشنبه ۲۱  اسفندماه در سالن اصلی پردیس سینمایی آزادی برگزار می شود.

 

به گزارش شبستان، اولین تیزرهای فیلم های سینمایی «مصادره»، «لاتاری»، «خرگیوش» و «لونه زنبور» نیز منتشر شده است.

 

پایان پیام/294