بحران بزرگ در اردوی سرخپوشان؛ تی‌تی ها تیام ندارند!۱۲۱۲ نظر

بحران بزرگ در اردوی سرخپوشان؛ تی‌تی ها تیام ندارند!

بحران بزرگ در اردوی سرخپوشان؛ تی‌تی ها تیام ندارند!

مهمترین بحران تراکتورسازی در این فصل مشکل گلزنی آنها است.

به گزارش ایلنا، کافیست به دو دیدار آخر تراکتورسازی در لیگ قهرمانان‌آسیا مراجعه کنید و خلاصه بازی هایشان را ببینید تا همه چیز دستگیرتان شود.

تیم ارطغرل ساغلام هم اکنون با دو امتیاز تیم قعرنشین جدول رده بندی است اما از لحاظ سبک و شیوه بازی حداقل حق آنها این بود که الان در رده دوم گروه خود حضور داشته باشند. پرشورهای تبریزی بعد از دو نمایش نسبتا نا امید کننده مقابل الاهلی و الغرافه، در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الجزیره یک برنده به تمام معنا بود. آنها در محمد بن زاید و یادگار امام بارها و بارها تا استانه فروپاشی دروازه تیم اماراتی پیش رفتند اما عناصر هجومی این تیم یکی پس از دیگری این توپ ها را خراب کردند.

تراکتور تا به اینجا تنها یک گل به ثمر رسانده که از این حیث در کنار الوصل امارات ضعیف ترین تیمهای منطقه غرب آسیا هستند. این گل توسط فرزاد حاتمی بعد از 347 دقیقه زده شد. نه ارسلان مطهری، نه دانیال اسماعیل بیگی، نه کرپیچ، نه پهلوان و نه .... نتوانستند چاره ساز این مشکل بزرگ باشند.

شاید در این روزها که استقلال با تیام توانسته مشکل خط حمله اش را حل کند؛ ساغلام و هواداران تراکتور بیش از هر تیمی به آنها غبطه بخورند و آرزوی یکی مثل تیام را داشته باشند تا توپ های جلوی دروازه را به تور بچسبانند. تراکتور توپ را در اختیار دارد و موقعیت خلق می کند اما کسی نیست این توپ ها را به دروازه برساند.