رونمایی از غول کامبک قاره کهن غرب آسیا در سلطه شوالیه های سرخ( عکس)۱۲۱۲ نظر

رونمایی از غول کامبک قاره کهن غرب آسیا در سلطه شوالیه های سرخ( عکس)

رونمایی از غول کامبک قاره کهن غرب آسیا در سلطه شوالیه های سرخ( عکس)

الدحیل قطر تنها تیم غرب آسیا است که موفق شده صعود خود به دور دوم را قطعی کند.

به گزارش ایلنا، تنها تیم غرب آسیایی که توانسته در رقابت های لیگ قهرمانان اسیا صعود خود را به دور بعدی قطعی کند تیم الدحیل قطر است. تیمی که در گروه B با ذوب آهن ایران هم گروه است و توانست با کسب 100٪ امتیازات تا به اینجا 12 امتیازی شود و صعود خود به دور بعد را قطعی کند و فقط روی کاغذ ممکن است سرگروهی را از دست بدهند.

شاگردان جمال بلماضی که در این فصل از تلفیق دو تیم الجیش و لخویا به وجود آمدند حالا در لیگ ستارگان هم قهرمان زودهنگام نام گرفتند تا نشان دهند اصولا تا پایان هیچ رقابتی نمی توانند برای روشن شدن تکلیفشان صبر کنند و خیلی زودتر دست به کار می شوند.

DYJz47YX4AA_K6c

این تیم قطری یک خاصیت ویژه در این دوره از مسابقات داشته که در نوع خود منحصر به فرد است. آنها در این دوره از بازی ها و در 4 مسابقه ای که گذشته در سه دیدار با کامبک های فوق العاده به بازی برگشته اند و به برد دست پیدا کرده اند.

اولین کامبک آنها مقابل تیم امیر قلعه نویی رقم خورد. جایی که ذوب آهن با گل کی روش استنلی پیش افتاد اما در نیمه دوم و طی ده دقیقه همه چیز عوض شد. الدحیل طی دقایق 74 تا 84 سه بار گلزنی کردند. کریم بوضیاف در دقایق 74 و 76 و یوسف مساکنی در دقیقه 84 سه گل تیم میزبان را به ثمر رساندند.

آنها در بازی دوم به مصاف الوحده در امارات رفتند. با پنالتی تاگلیابو در دقیقه 4 عقب افتادند اما طوفان نیمه دوم در راه بود. سه گل در دقایق 57، 75 و 80 توسط یوسف العربی، کریم بوضیاف و کریم بالعربی بازی را 3-1 کرد و گل دوم الوحده در دقیقه 93 هم نتوانست تغییری در تیم برنده ایجاد کند و فقط فاصله را به یک رساند.

DYKSLOzWAAAY09r

آنها در بازی سوم نزدیک بود کامبک بخورند اما این اتفاق رخ داد. با سه گل در 25 دقیقه اول بازی پیش افتادند اما دو گل لوکوموتیو در دقایق 57 و 59 نزدیک بود کار دست تیم بلماضی بدهد اما اینطور نشد. با این حال آنها در بازی برگشت به تیم ازبکستانی درس کامبک دادند. وقتی که لوکوموتیو با یک گل پیش بود و آماده برد می شد کریم بالعربی در دقایق 91 و 94 دو گل زد تا الدحیل 12 امتیازی شود.

حالا آنها در دو بازی آخر باید به مصاف ذوب آهن و الوحده امارات بروند و مسابقات را در مرحله گروهی به اتمام برسانند. قطعا از این تیم در مراحل بعدی بیشتر می شویم. تیمی که می توان گفت فعلا آماده ترین تیم غرب اسیا به حساب می آید.

DYMf3DAV4AAKpYu