بانک سرمایه در اردکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد۱۲۱۲ نظر

بانک سرمایه در اردکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد

بانک سرمایه در اردکان قهرمان لیگ برتر والیبال شد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان عصر امروز دومین دیدار فینال را در سالن آیت الله خاتمی اردکان برگزار کردند.

 

 شاگردان مصطفی کارخانه که در بازی اول در تهران با نتیجه سه بر دو پیروز شده بودند امید زیادی داشتند که مقابل پدیده این دوره از مسابقات در اردکان نیز پیروز شوند و نیازی به برگزاری بازی سوم نباشد.

 

همانطور که قابل پیش بینی بود سالن محل برگزاری مملو از تماشاگر مشتاق اردکانی بود که امیدوار بودند تیم شهرشان در ادامه نتایج خوب خود بتواند قهرمان دوره قبل را نیز شکست دهد اما این اتفاق رخ نداد و بانک سرمایه توانست در پایان با نتیجه سه بر یک پیروز شود و بار دیگر قهرمان لیگ برتر ایران لقب بگیرد.

 

در این بازی که در حضور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و ضیایی رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد، بانک سرمایه در ست های اول و دوم 25-21 و 25-13 پیروز شد اما در ست سوم میزبان توانست 25-22 به برتری برسد و به ادامه کار امیدوار شود هر چند که شاگردان کارخانه در ست چهارم 25-19 پیروز شدند و کار را تمام کردند.

 

لوکاس ژیگادلو، عادل غلامی، شهرام محمودی، محمد موسوی، فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور برای بانک سرمایه و امیرعلی فتحعلی، محمد طاهر وادی، اکبر ولایی، جواد حسین آبادی، محمد رزی پور و حسین امیری  برای خاتم اردکان شش نفر آغاز کننده بازی بودند.

 

با اعلام مسئولان سازمان لیگ مبنی بر رضایت تیم های شهرداری تبریز و پیکان تهران بر عدم برگزار دیدار رده بندی هر دو تیم در رده سوم مشترک قرار گرفتند.

نامه

110