تقدیر نماینده ولی فقیه استان زنجان از اقدامات مقتدرانه پلیس در كاهش حوادث چهارشنبه آخر سال۱۲۱۲ نظر

تقدیر نماینده ولی فقیه استان زنجان از اقدامات مقتدرانه پلیس در كاهش حوادث چهارشنبه آخر سال

تقدیر نماینده ولی فقیه استان زنجان از اقدامات مقتدرانه پلیس در كاهش حوادث چهارشنبه آخر سال

 

پايگاه خبري پليس، آيت الله" علي خاتمي" در ديدار با فرمانده انتظامي استان زنجان تصريح كرد خوشبختانه با اقدامات انتظامي و پيشگيرانه ناجا و نیز بر اساس آمار، حوادث چهارشنبه آخر سال كاهش چشمگيري داشته است.

وي با بیان اینکه اقدامات خوب و مقتدرانه پليس دركنترل و مديريت چهارشنبه آخرسال قابل تقدير است، گفت اقدامات و عملکرد مقتدرانه پليس نويد بخش امنيت و آرامش و آسايش براي آحاد مردم است.

آيت الله"خاتمي" تاكيد كرد هر چه پليس با مردم، همراه و در كنار آنها باشد، امنيت در جامعه ارتقاء يافته و حوادث و  آسيب ها كاهش پيدا مي كند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان، نیروی انتظامی را حافظ ارزش‌های نظام و خون شهدا قلمداد كرد و افزود ناجا با تلاش و در کنار مردم بودن، امیدواری و امنیت را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

در اين ديدار، سردار "علي آزادي" فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اقدامات انتظامي و امنيتي پليس در كاهش و پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال،گفت   پلیس استان در كنار اقدامات سلبي با همكاري نهادها، سازمانها و مردم، اقدامات فرهنگي و ايجابي انجام داده که نتايج آن كاهش چشمگیر خسارات و حوادث چهارشنبه آخر سال بوده است .*