اولین قرارداد دو میدان Brown field در قالب IPC امضا شد۱۲۱۲ نظر

اولین قرارداد دو میدان Brown field در قالب IPC امضا شد

اولین قرارداد دو میدان Brown field در قالب IPC امضا شد

مدیرعامل شرکت دانا انرژی از امضای اولین قرارداد دو میدان Brown field در قالب IPC خبر داد.

اقتصادی ایلنا، ایروانی مدیرعامل شرکت دانا انرژی در مراسم امضای قرارداد بهبود بازیافت ، افزایش تولید و بهره برداری از میادین نفتی آبان و پایدار غرب بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زاروپژنفت روسیه و دانا انرژی ایران اظهار داشت وزیرنفت همواره به دنبال این بود که نقیصه عدم وجود شرکت‌های E&P ایرانی را جبران کند ما از ابتدا که زاروپژونفت امضا کرد حضور داشته‌ایم .

وی با بیان اینکه هدف IPC انتقال دانش فنی به کشور است افزود با اجرایی شدن این قراردادها ما می‌توانیم دانش و مدیریت را یاد بگیریم و شاه بیت این همکاری نیز بحث انتقال تکنولوژی، دانش مدیریت و تامین مالی است.

مدیرعامل شرکت دانا انرژی با بیان اینکه قرارداد افزایش تولید در دو میدان نفتی آبان و پایدار غرب اولین قرارداد در قالب IPC در دو میدان Brown field است افزود با توجه به این که در این میادین قبلا تولید داشته‌ایم، پیچیدگی آن زیاد بوده و امیدواریم به خوبی کارها انجام شود.

وی اظهار کرد با توجه محدودیت‌های بانکی از کمیسیون انرژی تقاضا داریم که حمایت بیشتری داشته باشد از صندوق توسعه ملی نیز می‌خواهیم که بخش بهتری را ایجاد کند چرا که کسب و کار E&P جدید است و باید از آن حمایت شود.

وی ابراز امیدواری کرد که به زودی قراردادهای جدید امضا شود و شاهد رونق بیشتر صنعت نفت و افزایش تولید و کاهش هزینه ها باشیم.