برگزاری هفته سی و دوم لیگ یک بدون بازیکن محروم۱۲۱۲ نظر

برگزاری هفته سی و دوم لیگ یک بدون بازیکن محروم

برگزاری هفته سی و دوم لیگ یک بدون بازیکن محروم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده در مورد برگزاری هفته سی و دوم لیگ دسته اول گفت ‏«مسابقات لیگ دسته اول به اوج حساسیت رسیده است و شاهد رقابت‌های منظم و بسیار خوبی هستیم . در برگزاری مناسب ‏مسابقات لیگ یک هیات های فوتبال استان ها، باشگاه ها، مدیران و مربیان نهایت همکاری را با سازمان لیگ و ناظران مسابقات ‏داشتند تا رقابت های حساس لیگ یک بدون مشکل برگزار شود.همچنین باید از نیروهای امنیتی و انتظامی و عوامل اورژانس ‏تشکر کنیم که نظم و امنیت خوبی را در ورزشگاه ها برقرار کردند.‏»

مسئول مسابقات لیگ یک تصریح کرد «رسانه ها نیز با پوشش مناسب اخبار و رویدادهای لیگ یک نقش موثری در رشد و ‏پیشرفت مسابقت لیگ دسته اول دارند و سازمان لیگ نیز همواره از انتقادهای سازنده و دلسوزانه استقبال می کند. البته در فضای ‏مجازی گاهی شاهد برخی شیطنت هایی هستیم. در هفته های اخیر مدام شایعه هایی بی اساس در مورد محرومیت بازیکنان برخی ‏تیم ها منتشر شد که بی اساس بود و هیچ بازیکن محرومی در هفته سی و دوم لیگ دسته اول به میدان نرفته است. کنترل فهرست ‏بازیکنان سه اخطاره و محروم نیز براساس گزارش داوران مسابقه است. ضمن اینکه محمد خان احمدی بازیکن نفت مسجدسلیمان در ‏مسابقه با تیم مس کرمان در هفته بیست ونهم و در بازی با اکسین البرز در هفته سی و یکم کارت زرد گرفته و دو اخطاره بوده ‏است و با توجه به اینکه بازیکن سه اخطاره از حضور در مسابقه محروم است خان احمدی منعی برای حضور در مسابقه با ‏نساجی مازندران نداشته است. »

‏ محمودزاده افزود «با نظارت ویژه و دقیق تر و با تلاش همه عوامل برگزاری شاهد برگزاری مسابقات خوبی در این هفته بودیم ‏و امیدواریم این روند را در دو هفته پایانی نیز شاهد باشیم.‏»