مسئولان وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند خروج آمریکا از برجام آغاز فاز جدید دیگری در جنگ با ایران است۱۲۱۲ نظر

مسئولان وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند خروج آمریکا از برجام آغاز فاز جدید دیگری در جنگ با ایران است

مسئولان وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند خروج آمریکا از برجام آغاز فاز جدید دیگری در جنگ با ایران است

سیاسی خبرگزاری شبستان، سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی امروز جمعه (21اردیبهشت‌ماه) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به اقدام ترامپ و خروج از برجام اظهار داشت امروز دشمن در صدد است بین مردم و نظام فاصله بیاندازد، یکی از حوزه‌های نبرد دشمن ایجاد جنگ اقتصادی بود که با این کار سعی دارد بین مردم ولایت‌مدار و ارزش‌ها فاصله بیاندازد.

وی ادامه داد ما در حوزه جنگ اقتصادی ظرفیت و توانایی‌های زیادی برای خلق موفقیت‌ها بیش از جنگ‌های دیگر است، تقاضای ما از مسئولین این است که نظام و ملتی که در پیشینه خودش افتخار دفع خطر و دفاع مقدس را دارد، ملتی که در تاریخ خودش دفع پیچیده‌ترین و خطرناکترین جنگ نیابتی را در پیرامون خودش دارد که در اوج قله قدرت این شر را از کیان جمهوری اسلامی ایران دفع کند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی تاکید کرد ملتی که در پیشینه و تاریخ خودش جلوه‌های بی‌بدیلی از افتخار دارد که پابرهنگان عالم به آن اقتدار کردند و ملتی که تاثیر انقلاب را در عالم گسترش داده در شرایط کنونی آمریکا فاز جدید حمله‌شان برای یورش به کشور را با خروج از برجام آماده کردند، نیازمند توجه بیشتری هستند.

سردار غلامی یادآور شد امروز آمریکا سعی دارد با خروج از برجام فاز جدیدی از حمله به ایران را شروع کند، اما هرآنچه ایران دارد در پرتو مقاومت ملت، در پرتو تبعیت از عاشورا و سید و سالار شهیدان عالم و در پرتو خون دادن‌ها بوده است.

وی افزود ما برای دین اسلام سر دادیم، ما در این راه خونه‌ها زیادی دادیم و شهید حججی‌ها در این راه رفتند، این خون‌ها رفت تا ملت‌ها عالم به ما اقتدا کنند، بنابراین از مسئولین توقع داریم با مقامات آمریکایی قاطعانه برخورد و ایستادگی شود و با برجام بی‌خاصیت و برجام‌های دیگر که بر ما تحمیل می‌کنند مقابله کنند تا عزت ایران زیر سوال نرود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی در پایان گفت مسئولین وظیفه دارند در مقابل دشمنان بایستند، بیگانه سعی دارد به ما برجام موشکی را تحمیل کنند، اگر برجام موشکی را هم بپذیریم برجام تاثیرگذاری در منطقه را چگونه بپذیریم، آیا این کار دست کشیدن از همه عزت و ارزش‌های این سرزمین است، بنابراین امیدواریم مسئولین این عزت و توانایی‌های کشورمان را باور کنند.

پایان پیام/523