شورای شهر باید خواسته مردم را برآورده کند۱۲۱۲ نظر

شورای شهر باید خواسته مردم را برآورده کند

شورای شهر باید خواسته مردم را برآورده کند

 

شهری شبستان، محسن هاشمی در اولین جلسه رسمی شورای شهر تهران در سال 97 با تبریک ماه رجب گفت شهردار تهران علیرغم استعفا به رتق و فتق امور شهری پرداخت و اولین بخشنامه خود را در سال 97 بر اساس رهنمودهای رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی نیز ابلاغ کرد.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه همه به ویژه اقتصاددانان می دانند که یکی از مولفه های بسیار مهم قدرت هر کشور موضوع تولید است، افزود این امر نشاندهنده وضعیت کشور از نظر اشتغال، رفاه، رونق اقتصادی و سرمایه های اقتصادی و اجتماعی است و در روند وضعیت مردم موثر است.

 

هاشمی خاطرنشان کرد در کنار تولید بخش خدمات نیز در دنیا مطرح است و به عنوان ارزش افزوده جدی در کشورها مورد توجه قرار می گیرد.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارایه خدمات و ایجاد خدمات برای شهروندان از سوی شهرداری و مدیریت شهری گفت تلاش کرده ایم تا در کیفیت تولید خدمات برای شهروندان اقدامات موثری انجام دهیم.

 

هاشمی با اشاره به دستور جلسه امروز شورای شهر تهران افزود اولین دستور جلسه امروز شورا بررسی استعفای یک ماه پیش شهردار تهران است.

 

وی خاطرنشان کرد در کنار تمام مسایل و تحلیل هایی که در فضای مجازی و رسانه ها مطرح بود لازم است دو نکته را مطرح کنم و درباره آنها صحبت کنم چرا که انصاف در آنها رعایت نشده بود.

 

هاشمی افزود عدم حمایت شورای شهر تهران از نجفی یکی از مواردی بود که مطرح می کردند و این تلقی را ایجاد می کردند که کاملا اشتباه است.

 

هاشمی ادامه داد شورای شهر تهران از روزی که با رای قاطع به شهردار تهران رای دادند تا زمان استعفای ایشان و حتی اکنون حمایت های خود را از وی دریغ نکردند.

 

هاشمی ادامه داد بن بست برای مدیریت شهری موضوع دیگری بود که در فضای مجازی مطرح شد و این تصور نادرستی است چرا که اینگونه مطرح کردند استعفای شهردار برای مدیریت شهری بن بست تلقی شود.

 

هاشمی گفت شورای شهر و شهرداری در شهرها در راس امور است و ما چنین بن‌بستی را نخواهیم داشت.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد رای مردم یعنی خواسته مردم و ما که از رای مردم استفاده کرده ایم باید مراقب باشیم نظراتمان با خواسته های مردم همگن باشد.

 

 

پایان پیام/47