امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه ملی و پژوهشگاه علوم انسانی۱۲۱۲ نظر

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه ملی و پژوهشگاه علوم انسانی

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه ملی و پژوهشگاه علوم انسانی

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کتابخانه ملی و پژوهشگاه علوم انسانی

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، صبح امروز، 27 اسفند با حضور اشرف بروجردی و حسینعلی قبادی، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی امضا شد.

اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در این نشست گفت از توجه ویژه شما به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تشکر می‌کنم، شما از دلسوختگان توسعه مبانی علمی هستید.

وی افزود از اینکه تعاملات بیشتری میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و پژوهشگاه شکل بگیرد، خوشحال هستیم و مطمئن صاحبان علم و معرفت نیز از این موضوع منتفع می‌شوند.

حسینعلی قبادی، رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نیز طی سخنانی و با تبریک سال نو اظهار کرد حضور بروجردی را در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مغتنم شمرده و از اینکه در تحقق مفاد این تفاهم‌نامه کوشش کنیم، مفتخر خواهیم بود.

وی ادامه داد ایشان از سرمایه‎های بزرگ پژوهشگاه و جامعه هستند و امیدواریم در دوره مدیریتی ایشان سازمان اسناد و کتابخانه ملی به سمت بالندگی و شکوفایی هر چه بیشتر پیش رود.

قبادی با بیان اینکه تمام کشور از خدمات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران استفاده کرده و از آن منتفع می‎شوند بیان کرد یقیناً با حضور معاونان و مدیران با تجربه، با کفایت و متخصص در این سازمان و با همکاری یکدیگر، مسیر توسعه و شکوفایی در عرصه‌‎های علمی و پژوهشی بیش از گذشته هموار شود.

یادآور می‌شود؛ در این نشست به رسم یادبود و به مناسبت هشتادمین سال تاسیس کتابخانه ملی ایران هدیه‌ای از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به مدیریت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اهدا شد.

انتهای پیام