تعرفه خدمات هم مکانی شرکت ارتباطات زیرساخت در مراکز استانی کاهش یافت۱۲۱۲ نظر

تعرفه خدمات هم مکانی شرکت ارتباطات زیرساخت در مراکز استانی کاهش یافت

تعرفه خدمات هم مکانی شرکت ارتباطات زیرساخت در مراکز استانی کاهش یافت

معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام اینکه تعرفه خدمات هم مکانی این شرکت در مراکز استانی به روز رسانی شد گفت تعرفه ارایه این خدمات در مراکز ارتباطی استان ها در مقایسه با تهران بین25 تا 38 درصد برای هر راک کاهش یافته است.

به گزارش ایلنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره اینکه پیش از این تعرفه هر راک در مراکز ارتباطی تمام شهرها برابر با 80 میلیون ریال برای یک راک کامل محاسبه می شد گفت در مصوبه جدید این تعرفه در شهرهای شیراز ،اصفهان،تبریز،مشهد،بومهن و اهواز 60 میلیون ریال و برای سایر مراکز ارتباطی شرکت 50 میلیون ریال شده است .

معاون راهبردی و توسعه کسب و کار افزود خدمات هم مکانی طی دو سال اخیر به منظور ارایه خدمات ارتباطی و ارایه تسهیلات فنی برای اتصال مشتریان و اپراتورها به شبکه زیرساخت، فراهم شده است.

طاهری گفت این کاهش تعرفه به منظور بهره برداری بهینه از سرمایه گذاری های شرکت ارتباطات زیرساخت وتمرکز زدایی خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات از مراکز اصلی ارتباطی تهران بزرگ صورت گرفته است تا علاوه بر تامین رضایت مشتریان ،زمینه گسترش بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات و توسعه کسب و کارهای نوین در سراسر کشور فراهم شود.

برای مشاهده جدول کامل تعرفه خدمات هم مکانی شرکت ارتباطات زیرساخت اینجا را کلیک کنید .