رکوردشکنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن‌موتور و تقسیم سود 2000 میلیاردی۱۲۱۲ نظر

رکوردشکنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن‌موتور و تقسیم سود 2000 میلیاردی

رکوردشکنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن‌موتور و تقسیم سود 2000 میلیاردی

مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 29اسفندماه 1396 شرکت نفت ایرانول با حضور بیش از 98 درصد سهامداران در سالن تلاش وزارت‌کار برگزار شد .

به گزارش ایلنا، شرکت نفت ایرانول با شناسایی به موقع ریسک‌های شرکت، سیستم اقتصادی و بازار تولید روانکار و با پیاده سازی برنامه استراتژیک خود توانست یکی از بهترین مجامع خود در سال‌های اخیر را برگزار کند و موفق گردید لبخند رضایت و شادی را بر لبان سهامداران خرد و کلان خود بنشاند.

این مجمع که به ریاست خالق و نظارت دیانت و جاوید برگزار شد علاوه بر تصویب صورت‌های مالی با توجه به گزارش عملکرد مدیرعامل شرکت با ثبت رکوردشکنی ایرانول در تولید، فروش و صادرات روغن‌موتور همراه با رشد سهم بازار و بالاترین رشد سود عملیاتی به میزان 28 درصد، فروش 20 درصد و افزایش 7 درصدی سود خالص سال نسبت به سال قبل از مبلغ 1978 میلیارد ریال در سال 95 به مبلغ 2121 میلیارد ریال در سال 96 که ناشی از افزایش اساسی در فروش و سود عملیاتی، کاهش هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و تغییر در سیاست‌های فروش شرکت از اعتباری به نقدی است، موجب  تحقق  EPS هر سهم به مبلغ 1061 ریال شد و مصوب شد از مبلغ 2121 میلیارد ریال سود تحقق یافته (به ازای هر سهم 1061 ریال) مبلغ 2000 میلیارد ریال و به ازای هر سهم 1000 ریال معادل 94 درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.

همچنین روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه رسمی شرکت و موسسه حسابرسی هشیار بهمند به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال 1397 انتخاب شدند.

مجمع ایرانول که با استقبال بی‌نظیر سهامداران برگزار شد، پس از طرح سوالات درباره عملکرد شرکت و پاسخ اعضای هیات‌مدیره، با تقدیر سهامداران از عملکرد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به پایان رسید.