جشنواره‌ای برای پیش‌بینی نتایج مسابقات جام‌جهانی 2018 روسیه۱۲۱۲ نظر

جشنواره‌ای برای پیش‌بینی نتایج مسابقات جام‌جهانی 2018 روسیه

جشنواره‌ای برای پیش‌بینی نتایج مسابقات جام‌جهانی 2018 روسیه

همزمان با رقابت‌های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه سایت تخفیف سنتر اقدام به برگزاری جشنواره پیش‌بینی نتایج فوتبال کرده است.

به گزارش ایلنا، این روزها تب داغ جام جهانی فوتبال را می‌توان در میان مردم احساس کرد. برنامه‌های تلویزیونی متنوع، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های به‌روز دنیا تمام حواشی و اتفاقات این مسابقات هیجان‌انگیز را لحظه به لحظه پوشش می‌دهند. خوشبختانه تیم ملی کشورمان نیز که بعد از برزیل، به عنوان دومین تیم؛ پا به رقابت‌های ۲۰۱۸ گذاشته است، انگیزه بالایی برای کسب موفقیت در این دوره از رقابت‌ها دارد.

تیم ملی ایران در دور گروهی رقابت‌ها، سه مسابقه جذاب و دیدنی با تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال پیش‌رو دارد. همیشه قبل و در حین بازی‌های جام جهانی، فوتبال‌دوستان برنامه‌ها و بازی‌های مختلفی را برای بالا بردن شور و هیجان این رویداد بزرگ ترتیب می‌دهند. یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های آن‌ها، پیش ‌‌بینی نتایج فوتبال جام جهانی است.

از این رو، سایت تخفیف "سنترسایت" تخفیف تور و برنامه‌های تفریحی و ورزشی برای رقابت‌های پرهیجان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اقدام به برگزاری جشنواره پیش‌بینی نتایج فوتبال کرده که با اعطای جوایزی ارزنده‌ای همراه خواهد بود.

ابتدا با نحوه امتیازدهی و قوانین تعیین شده از طرف ما به خوبی‌ آشنا شده و سپس وارد سایت شوید و اگر قبلا ثبت‌نام نکردید با ثبت‌نام در سایت به صفحه پیش‌بینی رفته و نظرات خود را ثبت کنید.

در پایان بازی‌ها، افرادی که در پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بهترین عملکرد را داشته باشند، برنده‌ی مسابقه خواهند بود.

نتایج شرکت‌کنندگان آنلاین در سایت قابل مشاهده و رهگیری است.

جوایز جشنواره

نفر اول تور دو روزه طبیعت‌گردی از برنامه‌های سایت تخفیف سنتر

نفر دوم و سوم تور یک روزه طبیعت‌گردی از برنامه‌های سایت تخفیف سنتر