منتقدان من و همبازیانم را بیشتر درک کنند۱۲۱۲ نظر

منتقدان من و همبازیانم را بیشتر درک کنند

منتقدان من و همبازیانم را بیشتر درک کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی پور با بیان اینکه سال گذشته هم در همین اوان انتقادات زیادی به نتایج تیم ملی در لیگ جهانی گرفته می‌شد، گفت دیدید که تیم ملی بلافاصله با نتایج خوب در جام قهرمانان قاره ها شگفتی ساز شد و برای نخستین بار در دنیا مدال گرفت.

وی در مورد عملکردش در لیگ ملت ها تا اینجای کار گفت من از سال گذشته تا امروز تنها سه روز استراحت داشتم و در تمامی این مدت از مسابقات لیگ جهانی در مسابقات انتخابی جهان در اردبیل شرکت کردم و بعد جام قهرمانان و سپس راهی لهستان شدم و بعد از یک استراحت سه روزه به تمرینات تیم ملی پیوستم و واقعا خسته ام. بد نیست منتقدان با توجه به عملکرد من و همبازیانم ما را بیشتر درک کنند.

ملی پوش والیبال در مورد حضور جوانان در تیم ملی هم گفت جوان‌ها نیاز به زمان و توجه و مراقبت بیشتری دارند، خود من در سایه توجه باشگاه کاله به اینجا رسیده ام و آنها هم مطمئنا با توجه ای که به آنان می شود رشد خواهند کرد. الان تیم ملی نزدیک به ۵ تا ۶ جوان دارد که آنها با بازی تدریجی جایگاه خود را پیدا خواهند کرد.

عبادی پور بازی‌های هفته چهارم در شیکاگو را سخت خواند و گفت آمریکا، صربستان و لهستان امسال جزو مدعیان قهرمانی هستند و ما هم تیم خوبی هستیم که همواره حرف‌های زیادی مقابل آنها برای گفتن داشتیم.

بهترین دریافت کننده جام قهرمانان در سال 2017 در مورد ادامه حضورش در پلاس لیگا و نرفتن به سایر لیگ های اروپا گفت من با اسکرابلچاتوف قرارداد دوساله داشتم و ضمن آنکه پلاس لیگا می‌تواند سکوی پرتاب خوبی برای لیگ های معتبرتر باشد.