کوچکترین خدشه امنیتی، ارائه خدمت را با چالش مواجه می‌کند۱۲۱۲ نظر

کوچکترین خدشه امنیتی، ارائه خدمت را با چالش مواجه می‌کند

کوچکترین خدشه امنیتی، ارائه خدمت را با چالش مواجه می‌کند

جلسه بررسی فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی شهرستان در شورای اسلامی شهرستان کرج با حضور معاون سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه بررسی فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی شهرستان، نمایندگان شوراهای اسلامی شهرهای مختلف شهرستان مسائل و موضوعات پیش روی شهرها را برای تصمیم گیری و پیگیری از سوی نهادها و ادارات دولتی مطرح کردند.

معاون سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، در ادامه این جلسه گفت امنیت پایدار یکی از مهمترین نیازهای جامعه امروز است که کوچکترین خدشه امنیتی، علاوه بر سلب آسایش شهروندان، ارائه خدمت را نیز با چالش مواجه می کند.

جلیلی افزود قطعا با بررسی‌های جامع و میدانی و هماهنگی با نیروی انتظامی در نقاط حساس ضریب امنیت افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به اختلافات و تداخل مرزی بین شهرها و مناطق مختلف نیز بیان کرد در این زمینه با بهره‌گیری از بررسی های کارشناسی و طرح های ارائه شده با هماهنگی مراجع ذیربط و از سوی وزارت کشور، برای حل و فصل مسایل مطروحه در تلاش هستیم.

جلیلی ادامه داد باتوجه به تاکیدات شخص ریاست محترم جمهوری مباحث کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله برنامه‌های حال حاضر فرمانداری است که با هماهنگی، تعامل و هم افزایی دستگاه‌ها، ارگان‌ها و نهادهای شهرستانی اجرا خواهد شد.

جلیلی با بیان اینکه حضور متکدیان در سطح شهر علاوه بر تاثیرات مخرب اجتماعی، نازیبایی چهره اجتماعی را به دنبال دارد، افزود برای حل این مشکل نیازمند برنامه هماهنگ و یکپارچه در سطح استان هستیم تا با فرهنگسازی بین شهروندان این معضل برای همیشه ریشه کن شود.