روحیه شهادت طلبی در نیروی انتظامی قابل تحسین است۱۲۱۲ نظر

روحیه شهادت طلبی در نیروی انتظامی قابل تحسین است

روحیه شهادت طلبی در نیروی انتظامی قابل تحسین است

آيت الله "قربانعلي دري نجف آبادي" در حاشیه حضور در مراسم تشييع پيكر شهيد "معصومي نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با گرامي داشت ياد و خاطره شهدا به ويژه شهداي ناجا بيان داشت فرهنگ مقاومت و تربيت فرزنداني كه تا آخرين قطره خون در راه اسلام و  دفاع از وطن ايثارگري و جانفشاني مي كنند، از افتخارات بزرگ ملت ايران است.

وي ادامه داد فرهنگ شهادت طلبي يعني باور به خدا و معاد، اعتقاد راسخ بر درستي و بر حق بودن راه اسلام ناب محمدي(ص)، ايستادگي در مقابل دشمن و ايثار و فداكاري جهت حفظ ارزش هاي انقلاب و اسلام ناب محمدي(ص) كه به راستي شهداي ناجا به زيبايي آن را متجلي ساخته اند.

امام جمعه شهر اراك، زنده نگه داشتن ياد شهدا را  راهبرد محوری تداوم حركت انقلاب اسلامي به سوي پيشرفت و تعالي روز افزون دانست و بیان داشت شرکت در مراسم تشییع شهدا افتخاري بسيار عظيم و راهگشا است که اين سعادت نصيب هر کسي نمي شود و امیدواریم بتوانيم همواره پاسدار راستین خون شهدا بوده و حافظان واقعي ارزش ها، امنيت و آرامش کشور ايران اسلامي باشيم.

وي در ادامه عزت و افتخار ملي را مهم ترين پيام شهيدان وطن دانست و اظهار داشت ‌ مقاومت، عزت ، دفاع از وطن  تا آخرين قطره خود در برابر هر گونه تهاجم عليه منافع ملي و حركت در مسير آرمان هاي امام راحل و رهبري مهم ترين پيام شهداست.

نماينده ولي فقيه در استان مركزي با اشاره به تشييع پيكر شهيد "معصومي نژاد" در آخرين روز از ماه مبارك رمضان بيان داشت اين افتخار بزرگي براي اين شهيد والا مقام است كه در چنين روزي به لقاء حق و اولياء الله شتافت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام زنده نگه داشتن روحیه شهادت طلبی در نیروی انتظامی را قابل تحسین دانست و  اظهار داشت پيشرفت های روز افزون کنونی کشورما در عرصه های گوناگون، وابسته به رشادت های دلاورانه شهدا ، جانبازان و ايثارگران انقلاب اسلامی است و به یقین شهدا با نثار خون پاک شان به کشور و ملت ايران، آبرو، عظمت و شکوه داده اند و ما بايد همواره قدردان شهدا بوده و ياد و خاطره آنها را در دل و جان خود حفظ کنيم.#